Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań dotyczących gry Nostale na niemieckim serwerze. ;)


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Cześć!


 


Zastanawiam się, w jaką grę pyknąć, więc się zastanowiłem że pobiorę NT DE.


 


Kilka pytań:


 


1. Otrzymałem bana na dwa konta. Czy dostanę kolejnego bana? (tamte za cheaty <3)


2. W co inwestować?


3. Szybki zarobek?


4. Polskie famki? Znam tylko xPolakPotrafix, nie wiem czy jest więcej.


5. Łuk czy mag? ;3 Chciałbym aby cena była niska na itemki.


Opublikowano

1.Nie

2.Na początku w eq potem resy i sp. chyba że chcesz inaczej

4.jest tylko polakpotrafi

5. mag ma tańsze eq ale łucznik ma  tanie wk (7kk około) więc wybierz jak ci się podoba

                                                          55888276858545941964.jpg

Opublikowano

3. Podczas expienia zbieraj itemki t.j. Mandragora, ziarno mocy itp. Na początek to dobry zarobek na podstawowe eq. Warto sobie zrobić postać na pióra, zanim zaczniesz grać/możesz dalej grać tą postacią, gdyż idzie nieźle wycisnąć kaski (1h-400-600k co na nostale De całkiem sporo :p Najlepszych sposobów Nikt ci raczej nie napisze :)

Opublikowano

Dobra...

Odpowiemy ładnie, przejrzyście..

 

 

 

 

­Cześć!

 

Zastanawiam się, w jaką grę pyknąć, więc się zastanowiłem że pobiorę NT DE.

 

Kilka pytań:

 

1. Otrzymałem bana na dwa konta. Czy dostanę kolejnego bana? (tamte za cheaty <3)

2. W co inwestować?

3. Szybki zarobek?

4. Polskie famki? Znam tylko xPolakPotrafix, nie wiem czy jest więcej.

5. Łuk czy mag? ;3 Chciałbym aby cena była niska na itemki.

 

1.Otrzymałem bana na dwa konta. Czy dostanę kolejnego bana? - Jesli będziesz cheatował przy ludziach to tak.

2.W co inwestować? - Na początku w eq , (Poradnik do tego http://www.mpcforum.pl/topic/742344-najlepszy-ekwipunek-od-15lvl/ Potem sp i resy.

 

3.Szybki zarobek? - Poradniczek: http://www.mpcforum.pl/topic/1414632-spos%C3%B3b-na-zarobek-wszystkie-sposoby-kt%C3%B3re-znam/

4.Polskie famki? - Jedynie xPolakPorafix, Możliwe że ja będę zakładał nową, potrzebuje do tego min. 5 os

5.Łuk czy Mag? - Eeee Wojownik!

--

Opublikowano

­Okej, dziękuje. ;)

 

Temat idzie do zamknięcia.

 

Jeśli ktoś chcę pograć ze mną to PW. ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...