Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie tryby chcielibyście na serwerze lobby?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Otóż w planach mam serwer lobby i chcialbym wystartować z ok. 5-6 trybami. Jakie tryby chcecie zobaczyć na takowym serwerze?

Opublikowano

Guns, jail, minigames i jakiś dobry skyblock (prosty z dobrą ekonomią). Myślę, że te najbardziej bym chciała.

Dzięki za opinię, wezmę to pod uwagę. Czekam na wypowiedz innych ;)
Opublikowano

@up i @2up

Dzięki za opinię, fajnie by było gdyby ktoś opisał dlaczego dany tryb/tryby jest taki fajny i co specjalnego chciałby zobaczyć na danym trybie lub na całym serwerze. :)

Opublikowano

Ja chciałbym zobaczyć takie tryby, jak:

SG, Parkour, Hardcore (ten prawdziwy), jakiś Twój tryb oraz Paintball

Opublikowano

Ja ci mowie nie rob lobby ja ci mowie zrob pożądne rpg takich serwerow jest malo.

A co do tematu to:

Jail,Freebuild (z questami),skyblock (z questami), pvp z poziomami od kazdego poziomu np dostaje sie sila 1

SILA 1- Lvl 10

Sila 2 - LVL 20

i tak dalej i tak dalej

Dodaj do lobby moze jakies pvp dla vipow jakies efekty (particles) itd

Cool-Text-141943018572139.png

Opublikowano

Może seaisland (SkyBlock tylko na wodzie) oraz UltraHC tak jak kiedyś apocalipto

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...