Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podobny czołg i złoto


Vizooo_625

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam pytanko.

Posiadam 1310 złota na końcie, dojdzie jeszcze trochę za dodanie numeru telefonu do konta. Czy idzie kupić za taką ilość golda jakiś porządny czołg do zarabiania typu pz4h ? Chodzi mi o w miarę mobilność i mocne pierdolnięcie ;P I czy na weekendy są czołgi premium tańsze zawsze, czy tylko to takie specjalne okazje ?

 

I szukam zwyklego czołgu na tierze najlepiej 5-6 z podobnym walnięciem haubicy czyli ok 330dmg / 8sekund i w  miarę dobrą mobilność

Opublikowano

Nie ma dobrego czolgu z haubica na tym poziomie, jesli chodzi o premiumy, polecam churchill III, ale on ma niski dps, a wysoki rof.

Opublikowano

Z V tieru polecam Churchilla III albo T-25. Oba są według mnie przyjemne w grze i da rade nimi zarobić.

Jeżeli preferujesz bardziej styl gry HT to bierz Churchilla, jeżeli Meda/LT z dobrym działkiem, ale bez pancerza to bierz T-25.

W twojej sytuacji poczekałbym na promocje -50% na premki do V tieru ( takie promocje są dość często - wtedy oba kosztują po 750 golda) i kupiłbym oba. Albo jednego z nich i premke do tego.

Opublikowano

Z zwykłych do zarabiania m4 jest dobry (fajne działo) i pz też dobre oraz kv-1 dobry pancerz + działo więc jeżeli grasz z swoimi tierami jest bardzo dobrze

Opublikowano

to wezmę t-25 :P wolę medy, a nie jakieś ciężkie Churchille co jest wolne w ****, tak samo kv-1, mialem pogralem troche i sprzedalem bo za wolny. ...

 

I jeszcze pytanie, lubie medy wiec w jaka linie isc po PZ4H  ? Bo zaraz juz 1 odblokuje

Opublikowano

M4 ma również bodajże haubice, ale to nie czołg premium - 5t w miarę szybki.
 

 

to wezmę t-25 :P wolę medy, a nie jakieś ciężkie Churchille co jest wolne w ****, tak samo kv-1, mialem pogralem troche i sprzedalem bo za wolny. ...

 

I jeszcze pytanie, lubie medy wiec w jaka linie isc po PZ4H  ? Bo zaraz juz 1 odblokuje

 

VK 36.01 H

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...