Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki server wybrać Dreikon, Laneris czy może Invoria S2?


KozaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie który server wybrać Dreikon czy Invoria s2? Na żadnym z tych serverów nie grałem, najbardziej zależy mi żeby było:

- sporo sklepów w m1 

- min. 700+ Graczy

- typowo server PvP 

- Easy/Medium

Który z tych dwóch serverów najbardziej opowiada powyższym kryteriom? ;p

Opublikowano

Laneris - Praktycznie ten serwer już nie istnieje.. Gra tam może 200 osób.

Invoria - Nudy serwer który był już sporo razy reaktywowany i będzie kolejna wersja w wakacje.

Dreikon - Serwer ulepszany i zadbany :) bez zbędnych s2/s3 itp. Jedyny minus to liczba graczy.

 

Polecam wybrać Dreikon'a :)

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Laneris - Praktycznie ten serwer już nie istnieje.. Gra tam może 200 osób.

Invoria - Nudy serwer który był już sporo razy reaktywowany i będzie kolejna wersja w wakacje.

Dreikon - Serwer ulepszany i zadbany :) bez zbędnych s2/s3 itp. Jedyny minus to liczba graczy.

 

Polecam wybrać Dreikon'a :)

Laneris S2 już niedługo będzie wiec wiesz, będzie tam +2k online.

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Laneris S2 już niedługo będzie wiec wiesz, będzie tam +2k online.

Laneris s2? A to nie będzie czasami laneris s4?

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Laneris S2 już niedługo będzie wiec wiesz, będzie tam +2k online.

I szybko spadnie do 100, pozdro.

Arianea, polecam.

Opublikowano

Polecam laneris jak i invoria s2 i ten kto tam wyzej pisal s2 jeszcze nigdy nie mialo reworku czemu nie dreikon mimo ze sie swietnie gralo? moze dlatego ze juz na forum planuja s2 wiec to co jest pojdzie w piz*u

30331_20_08_10_7_59_30.png

Opublikowano

Laneris S2 już niedługo będzie wiec wiesz, będzie tam +2k online.

A w tej bajce były smoki? bo teraz w radiu to tylko o smokach gadają. :/

 

Ze swojej strony polecam dreikona, a nie polecam żadnego serwera od pana ''SuReeK'' ponieważ jest to zwykłe, pazerne dziecko na hajs.

 

bajo.

­

Opublikowano

Arianea lepsza od nich razem wziętych, a niedługo Troya

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...