Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Księżniczka Kasia od Ventoria.PL By Mark


ShaggyV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9106814087132781233143.png


Siemaneczko. Chciałbym przedstawić wam 'Księżniczkę Kasie'.


Model działa na procesorach AMD, został wykonany przez @mark13


Udostępniam go bo i tak mi się nie przyda :D


Katarzyna miała robić jako główny NPC do fabuły, jednak plany lekko się zmieniły.


 


Screen:


24q4ffo.jpg


 


Pobierz:



http://www90.zippyshare.com/v/qsgkZMnn/file.html

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/1003b02075b00dc609e10ddbe4538f46cdf85f19e019cacbd6d102d5cd7fda96/analysis/1432806756/

2e1x0dv.png

Opublikowano

NPC fajny tylko na screenie ;D

http://screenshooter.net/102493825/ggkyjvm

 

poco dales jej ten dekold na ss skoro tutaj go nima 

 

Lepiej sprawdź jak to wygląda w grze.

 

Granny Viewer nie bierze pod uwagę kanału alpha.

 

Chyba, że ktoś wie jak to wyświetlić poprawnie (jeśli jest taka opcja), to nawet byłbym wdzięczny za podzielenie się taką informacją:p

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

Niezłe (cycki) npc :D Przyda się.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Lepiej sprawdź jak to wygląda w grze.

 

Granny Viewer nie bierze pod uwagę kanału alpha.

 

Chyba, że ktoś wie jak to wyświetlić poprawnie (jeśli jest taka opcja), to nawet byłbym wdzięczny za podzielenie się taką informacją :P

 

W maxie da się to zaznaczyć, lecz model więcej wtedy waży, a według mnie to jest zbędne :)

^^

Opublikowano

@mark13

 

Tyle to i ja wiem:p

 

Załączenie tekstury wraz z modelem do gr2. Niestety po takim zabiegu sam plik gr2 waży o wiele wiele więcej:p

 

Jednak zanim exportuje się już gotowy model do gry, to lepiej zawsze wpierw sprawdzić jak wygląda cały model z kanałem alpha  :)

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

@mark13

 

Tyle to i ja wiem:p

 

Załączenie tekstury wraz z modelem do gr2. Niestety po takim zabiegu sam plik gr2 waży o wiele wiele więcej:p

 

Jednak zanim exportuje się już gotowy model do gry, to lepiej zawsze wpierw sprawdzić jak wygląda cały model z kanałem alpha  :)

 

Wtedy odpalasz go za pomoca world editora, zaden problem :)

^^

Opublikowano

Wole używać do tego granny viewer'a ;p

 

Animacja postaci, gdzie viewer oferuje szybkość wyświetlanej animacji. Pomaga to w wielkim stopniu przy wychwytywaniu nawet najmniejszych błędów/niedoskonałości modelu.

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

fajna tekstura, ale dziewczyny som glupie

Mnie oszukala i zrobila tak rze pojehalem do lublina bo podala adres i zrobila tak rze to byl zly adres i dzwonie do dzwi i tma otiwera jakas pani i muwi rze mnie nie zna

oszukala mnie i nie lubie od wtedy i nie bende dodawal na serwer

ja sobie znajde dzifke bo kobiety na stale to zlo jest

ou8tc8.jpg

Opublikowano

K***a... czemu kasia? xD nie mogła być np. Brygida? xD­

Lubie kasie a ten model je obraża.. xD

Tak serio to nawet spoko, może skorzystam .. Like.

Opublikowano

Not bad.

Gimba by miała co robić przy NPC :D

Bardzo ładny model.

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...