Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fantasy Land przeglądarkowa gra online


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem w trakcie tworzenia gry Fantasy Land, celem graczy będzie zdobywanie poziomu, różnych odznaczeń, lepszego ekwipunku, zdobycie i utrzymanie miejsca w lidze. Gracz będzie mógł założyć gildię w której będą różne budynki do rozbudowania.
Grę będzie wyróżniać system lig którego jeszcze nie widziałem w innych grach na przeglądarkę o co chodzi z tym systemem lig ? już tłumaczę, gdy na początku gry gracz zostanie przydzielony do ligi, będzie wiele lig, gdy będzie walczył z innymi graczami z tej samej ligi i wygra zdobędzie pkt. ligowe. Co tydzień 2 graczy z największą ilością pkt. ligowych w swojej lidze awansują do wyższych lig a 2 graczy z najmniejszą ilością pkt. spadają do niższej ligi, pkt. ligowe resetują się co tydzień, celem tego systemu będzie dotarcie gracza do GOLD LIGI która będzie najwyższą ligą i utrzymanie w niej najwyższej pozycji. Gracze z gold ligi zostają nagrodzeni co tydzień różnymi nagrodami, a na koniec sezonu (sezon będzie trwać kilka miesięcy) nagrody rzeczowe .
 
Poszukuję pomocy:
- Grafika
- Testerów

Mile widziani sponsorzy !!!


 
Macie jakieś pomysły, pytania ? pisać tu lub PW ewentualnie GG: 1746193
 
Gra jest już w 56% zrobiona..
+ Rejestracja & Logowanie

+ System raportów & wiadomości

+ Profile graczy i gildii

+ Wierzchowce

+ Budynki gildii

+ Praca

+ Trening statystyk

+ Bank

+ Loteria

+ System supportu

+ Czat

+ Zmiana hasła/emaila

+ Panel Administratora

+ Panel Moderatora Czatu

- System walk 40%

 - System osiągnięć & zadania 25%

- Ekwipunek 89%

-Handlarz 80%

- System wypraw 45%

- System ligowy 30%

- System ras 60%

- System poziomów/lvl 70%

- Lochy 15%

...

 

 

 

Planowany Start : Dnia XX.XX.2015r.

Wakacje 2015 :)

na początku wakacji zamknięta beta

 


 

kilka screnów z gry dwa posty niżej

 
będę aktualizował temat

Opublikowano

Zapowiada się bardzo dobrze może założę nawet konto by dokładnie to obejrzeć jak już będzie gotowe

"Rób co chcesz" - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić

 

Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych

Opublikowano

Siema , Chętnie będe testerem!

spoczko jak tylko ruszy zamknięta beta dam znać :)

 

Zapowiada się bardzo dobrze może założę nawet konto by dokładnie to obejrzeć jak już będzie gotowe

zapraszam niebawem hehe ;)

Opublikowano

No ciekawie się zapowiada, chętnie bym po testował, ale to jak będę mieć troszki czasu :D 

A mam tylko takie pytanko przewidujesz start jakoś na początku wakacji czy pod koniec ? 

Cześć...

Opublikowano

Widzę że powstaje bardzo ładnie zapowiadająca się gra :)

 

Z miłą chęcią mogę pomóc m.in jako tester :D

 

W razie czego to pisz na skype: mrchlopak

bądz jak wolisz gg: 52428697

Opublikowano

No ciekawie się zapowiada, chętnie bym po testował, ale to jak będę mieć troszki czasu :D

A mam tylko takie pytanko przewidujesz start jakoś na początku wakacji czy pod koniec ? 

start zamkniętej bety na początku wakacji

 

Z chęcią będę TESTEREM !

spoko

 

Widzę że powstaje bardzo ładnie zapowiadająca się gra :)

 

Z miłą chęcią mogę pomóc m.in jako tester :D

 

W razie czego to pisz na skype: mrchlopak

bądz jak wolisz gg: 52428697

;)

jak coś moje gg 1746193

Opublikowano

takie gry w takich czasach? zwykłe tekstówki do już przeszłość ;)

niby tak a popatrz ilu ludzi gra w plemiona

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio robione:

- poprawki w wierzchowcach

- poprawiono przeliczniki podstawowych cech bohatera

- dodano szczescie/cios krytyczny do podstawowych cech bohatera

- lekka zmiana wyglądu w zakładce "miasto"

- poprawki w zakładce "praca"

 

aktualnie robię i kończę system ekwipunku i handlarza :)

 

tu macie kilka screnów ze stajni :)

 

uD0MmLO.jpg

 

 

PzZk7Bx.jpg

 

RQS43vM.jpg

 

5El5nq3.jpg

Opublikowano

tu screnik przedstawiający handlarza

bd 4 rodzaje przedmiotów

szary kolor - normalny przedmiot

zielony  - dobry przedmiot

pomaranczowy - bardzo dobry przedmiot

fioletowy - epicki przedmiot

 

xKP1NTd.jpg

 

 

osiągnięcia, tak jak widać na screnie mamy: Arena, Honor, Poziom, Trening, Wyprawy, Praca

np. Arena pierwsza gwiazdka wygraj 10 walk na arenie gdy już wygrasz dostajesz nagrodę oraz gwiazdka zmienia kolor z szarego na taki jak na screnie

można też zobaczyć szczegóły czyli ile nam jeszcze zostało do wykonania danego osiagniecia oraz jaka nagroda nas czeka wystarczy kliknąć w zakladke >> Osiągnięcia <<

 

JgXaR5l.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajna gra lubie takie chętnie zostałbym testerem o ile to możliwe ;)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...