Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Programistą, Grafikiem, Budowniczym, Web Masterem, Promotorem


gWoycer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|▫>> Wstęp <<▫|

 

Od ok. czterech i pół roku zajmuję się branżą informatyczną.

Przez ten czas zdobyłem spore doświadczenie w tworzeniu, konfiguracji,

optymalizacji oraz promocji serwerów minecraft.

Zajmuję się tym z pasją.
W ciągu czterech lat byłem technikiem na wielu większych serwerach.

Potrafię również budować bardzo duże, epickie budowle, spawny, mapy.

 

|▫>> Oferuję <<▫|

 

Budowanie map, aren, budowli.

- Tworzenie pluginów

- Tworzenie stron internetowych

Promocja (reklama) serwera

- Hosting serwerów TS3

- Tworzenie grafik (reklamy, bannery, loga)

- Tworzenie, zarządzanie forum
- Hosting stron WWW
- Udostępnianie baz danych
Podpinanie domen, subdomen
- Zabezpieczanie serwera MC / VPS / DEDYK

Optymalizacja serwera MC / VPS / DEDYK
- Konfigurowanie serwerów MC / VPS / DEDYK

 

|▫>> Kontakt <<▫|

Skype: Aramx22
TS3: X
Mail: [email protected]

Osobiście polecam kontakt na TS3 lub na MPCForum (pod tematem, pw)

|▫>> Przykładowe prace <<▫|

Grafiki:

 

OddUDLv.png6xld6N4.png?1

 

Strony:

 

Ijmog6z.jpg?16tyyqIC.png?1BSb6e24.jpg?1

Opublikowano

Nie polecam tego pana

- Zajmuje sie ddosami.

- Pajacowatosc, nic dziwnego nie dorosl.

- NIC ALE TO NIC Nie potrafi w javie, wiec nawet nie probujcie o to do niego pisac.

- Serwer TS3 na cracku

- Budowniczy? Serio.. smieszne :3

- Nie wiem jak z webmasterka czy z grafika, ale podejrzewam ze tak zalosnie jak wyzej.

Opublikowano

@OtekPlay

Przytoczę tu pewne słowa "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego". Nie znam typa ale wydaje mi się że śmiało mogę użyć tych słów.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Temat zostaje przeniesiony do kosza po miesiącu nieaktywności.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...