Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego nie działa mi monitor?


PoXeR2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem. Włączając komputer wszystko chodziło jak należało, oprócz monitora.

Przycisk włączania monitora się świecił, czyli, że powinien działać.

No i działał, ale nieprawidłowo, gdyż był cały czarny ekran. 

Wyłączając monitor i znowu włączając ekran pojawiał się tylko na 2-3 sekundy i znowu znikał... I tak cały czas.

Prosiłbym o odpowiedź osób, które naprawdę się na tym znają :) 
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Opublikowano

Zgadnij tak samo jak my, może kabla zapomniałeś podłączyć do monitora, może się spalił, a może to oświetlenie tylko poszło w nim, a może po prostu spieprzył się komp albo grafika.  

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Witam. Mam problem. Włączając komputer wszystko chodziło jak należało, oprócz monitora.

Przycisk włączania monitora się świecił, czyli, że powinien działać.

No i działał, ale nieprawidłowo, gdyż był cały czarny ekran.

Wyłączając monitor i znowu włączając ekran pojawiał się tylko na 2-3 sekundy i znowu znikał... I tak cały czas.

Prosiłbym o odpowiedź osób, które naprawdę się na tym znają :)

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Czyli jak odpalasz pc to pojawia sie obraz na 1/2s a potem znika? Prawdopodobnie wina kondensatorów w monitorze.
Opublikowano

No brawo, teraz powiedz z sensem jakich i dlaczego to muszą być kondensatory które praktycznie nawalają ledwo w 2-3% sprzętu a do tego w monitorach praktycznie wcale? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

sprawdź czy czasem nie podłączyłeś do zintegrowanej karty graficznej w mobo, a masz druga kartę graficzna pod pci-e :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...