Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS/VM] Age of Gantia - Odświeżona Dolina


daimao.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

image.png
8027714322254071291705.png


Yo, 
przedstawiam wam odświeżoną Dolinę, która będzie oddana do użytku na serwerze Age of Gantia. 
Wszelkie niedoskonałości ("latająca" trawa z początku filmu, tekstury za wysoko) zostały wyeliminowane i poprawione. 
Thorin za szybko nagrał film, dlatego zostały one pokazane na filmie, a że brak czasu na ponowne nagranie filmu, zostało tak jak jest.
:)

7550114326654851118302.png

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za dużo napapranych jest tych drzew... Tak btw.  drzewa letnie + jesienne? 

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Za dużo napapranych jest tych drzew... Tak btw.  drzewa letnie + jesienne? 

Wiemy co robimy stosując modele na mapie czy to krzaki czy drzewa, robimy to umiarkowanie, celowo dajemy klipy/ssy gdzie są modele by zaprezentować lepsze aspekty mapy niż same proste tereny.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Naćkajcie jeszcze wiecej topazu na te ss. Bedzie pewnie to samo co na nestiumie 0 odzwierciedlenia kolorow w grze takich jakie sa na ss.

33748387117269464751.png

Opublikowano

Naćkajcie jeszcze wiecej topazu na te ss. Bedzie pewnie to samo co na nestiumie 0 odzwierciedlenia kolorow w grze takich jakie sa na ss.

Jeśli tu widzisz topaz to ci współczuje.

Ps: Co do topazu lepiej się nie wypowiadaj bo na twoim serwerze, który jest już czarny, macie moduł , który zmienia jasność i kontrast w grze aż o 50%, to jest dopiero żałosne jak wasze ss'y, które mają nałożony moduł + topaz + farba olejna, więc skończ się błaźnić.

Ps2: Widzę, że pojęcia Skybox oraz Cień są ci obce.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Naćkajcie jeszcze wiecej topazu na te ss. Bedzie pewnie to samo co na nestiumie 0 odzwierciedlenia kolorow w grze takich jakie sa na ss.

Na tych ss'ach został zmieniony tylko lekko kontrast, zrobiłem to, bo ss'y są prosto z WE. 

Poza tym masz filmik, który odzwierciedla realia mapy.

Weź wyjdź i puknij się w swój czarny łeb jeśli widzisz tutaj topaz... 

Sio, sio. 

Opublikowano

Dobrze przerobiliście, ale wolę standardową Dolinę, przez sentyment. Wczesna jesień, ładnie prezentuje się :p

Opublikowano

Całkiem wporządku ale po co mieszać poryroku?

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Całkiem wporządku ale po co mieszać poryroku?

Nie wiem może spytaj o to ymira, globalna dolina ma w swoje brązowe drzewa przez lata nikomu to nie przeszkadzało i nagle tu jest problem?

Przypominam o standardowym wyglądzie Doliny z serwera Globalnego:

image.jpg
image.jpg
image.jpg

A nazwa naszego tematu nosi " Odświeżona Dolina"

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Z dnia na dzień nie masz od razu jesieni. ;)

 

Zwłaszcza z wiosny na lato. Ładniej będziejak się będzie trzymać kupy.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...