Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Szukam kogoś na dolną aleję


Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podajcie + adc i supportow ktorymi latwo wygrac gre.

Adc ktorych mam:

-vayne

-caitlyn

-sivir

-tristana

-ezreal

-ashe

-mf

-twitch

 

Supporty, ktore juz mam

Janna

Kayle

Leona

Alistar

Blitzcrank

Morgana(najlepiej mi nia idzie)

Sona

Lux

Soraka

Taric

Zilean

 

 

Myslalem nad Jinx i Threshem/Nami.

Opublikowano

Jinx w late to maszyna do zabijania, oczywiście jak podłapie kilka killi :) 
Łatwo wygrać grę, to też zależy od twoich umiejętności :P moim zdaniem Vayne, Jinx są u mnie na samej górze jeżeli ma się ogarniętego supporta w early to w late gra jest twoja :) o supportach nic nie na pisze bo nie gram supportami, mam nadzieje że choć troszkę pomogłem ;)

sXglh3A.png

 

Opublikowano

Thresh:

  • Rośnie w siłę kiedy zbiera dusze,
  • przydatny skill do przyciągnięcia wroga, bądź escape,
  • dużo cc, praktycznie na każdym skillu oprócz latarni :),
  • latarnia, która pomoże Twojemu sojusznikowi, kiedy ma kłopoty, bądź po prostu go przeniesiesz do siebie, jeżeli jest daleko, dodatkowo zapewnia ona shielda na krótki czas,
  • ult, który spowalnia wrogów, którzy przez niego przejdą - imo przydatny skill, kiedy musisz się wbić i zacząć teamfighta, trafiona osoba ma praktycznie zerowe szanse na ucieczke.
Opublikowano

Vayne 

  • Bardzo łatwa farma
  • trudno ją z kontorwać 
  • łatwy escape system 
  • Nie wazne czy jesteś dobry czy nie złapiesz kilka fragów troche farmy i masz już DMG
Opublikowano

Nautilus

+dużo CC

+tankowaty

+shield

+przyciągnięcie z Q

+dodatkowy dmg z pasywki i ap dmg z W

+dobry w tf'ach

-manożerny

-mało mobilny

Opublikowano

Thresh jest ok, ale osobiście wolę:

 

 Nautilus:

Wytrzymały (tarcza na "W", która absorbuje obrażenia, podstawowe ataki zadają więcej obrażeń)

Krótkie unieruchomienie przeciwnika w pasywce

Umiejętność "E" zadaje obrażenia oraz spowalnia przeciwników

"Q" przyciąga przeciwnika do Nautiego (oraz Nautiego do przeciwnika), można przyciągnąć się do tekstury (np.: do turreta, miniona, "ściany")

Bardzo fajny ult, którym można dobić, łatwo trafić w adc podczas tf (podrzuca w powietrze cel oraz ogłusza)

Może być ciężko trafić z "Q" na początku, ale to kwestia wprawy

Jeżeli zainicjujesz walkę poprzez użycie "Q", to nie będziesz mieć jak wycofać się (brak escape poza "Q" - przyciągnięcie się do tekstury)

Wolny autoatak ~.~

 

Nami:

Presja - jeżeli gra się agresywnie, gdy używamy "W" na sojuszniku pod turretem, to turret nie uderzy nikogo, jeżeli nie jesteśmy w jego zasięgu

Stun

Przyśpieszenie

Mocne leczenie

Spowolnienie

czasem ciężko jest trafić z "Q"

manożerna

fala w ulcie jest powolna, więc łatwo jest ją uniknąć

 

Z adc polecam Kaliste, bardzo fajnie współgra z m.in. Nautilusem.

Opublikowano

Kaliste na adc weź :)

-dashe co auto-atak

-darmowy ward o dość wątpliwej działalności aczkolwiek jest ;p

-ładnie się zgrywa  z niektórymi postaciami przy ulcie

-jest praktycznie nie do zgankowania

-łatwo się nią farmi dzięki wyszarpaniu aczkolwiek wtedy zjada dużo many

-dmg na również dzięki temu ogromny jak władujesz w gościa dużo włóczni ;p

a minusikiem małym jest to, że na postacie ze spowolnieniem ciężko ugrać (mam na myśli np Ashe) ze względu na to, że dashe zależą od jej MS :p

 

a na suppka thresha polecam, zalet chyba nie muszę Ci do niego wypisywać, bo zarax ładnie to zrobił ;)

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Vayne:

+Gdy ją bardzo dobrze ogarniesz nie ma dla ciebie prawie kontry, jesteś w stanie sam wygrać linię -> postać idealna do carrowania

+Łatwa, przyjemna farma

+Escape system

+True Damage na W

-Wymaga sporego ogarnięcia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...