Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Administracji do serwera "Wojny Wysp" (SV+Gildie)


zoiomalo3000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie,

Otóż mam pomysł na założenie serwera typu wojny gildii z tym, że nie będzie tam normalnego lądu tylko wszystko będzie się opierało na wyspach, których na mapie będzie kilkadziesiąt/kilkaset (zależy od popularności serwera).

Na wyspach będą wszystkie rzeczy niezbędne do normalnego survivalu, a surowce będą wypadać ze stone.

Serwer będzie hostowany w Craftserve (nieskończoność slotów/RAM), opłacany w całości przeze mnie.

 

Tu nasuwa się problem, otóż potrzebuję kilku osób, które poświęciłyby swój czas na budowę serwera oraz zarządzanie nim wraz ze mną. Nagrodą będzie dożywotnia ranga Administratora.

 

Wymagania:

  • Min. 12 lat;
  • Konto Skype (ew. TS3);
  • Mikrofon;
  • Chęci!
Opublikowano

Witam, jestem zainteresowany. Spełniam wszystkie wymagania, lecz preferuję TS3 niż Skype.

Budowniczym to raczej nie jestem, ale mogę zostać Administratorem lub Moderatorem.

 

Pozdrawiam ;)

Pamiętaj!


Pisząc do mnie, dodaj


@kuba1300000


na sam początek postu.


W przeciwnym wypadku raczej tego nie przeczytam!

Opublikowano

  • Min. 12 lat; 15 

Konto Skype (ew. TS3); krzychu6630 . ts tak

Mikrofon; tak

Chęci!: SA! 

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...