Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HeadCollectorsPolska nabór ekipa GTA5 PC


12magpie12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Head Collectors Polska
 

​Jesteśmy patriotami, nie boimy s BIELI i CZERWIENI!!

 

Witam was bardzo serdecznie. Chciałbym zaprosić was "gracze GTA5 na platformę PC" do wspólnej zabawy z ekipą którą założyłem wraz ze znajomymi. 

Krótko zwięźle i na temat:
-Celem istnienia naszej ekipy jest szukanie dobrej zabawy poprzez wspólną grę w GTA5.
-Nie chcemy nerwów grając z Ruskiem czy Chińczykiem. Bo nic tak nie denerwuje jak Rusek który pisze cyrylicą xD
-Szukamy ogarniętych graczy +17lat, ale nikogo nie przekreślamy. 
-Chcemy stworzyć zgraną ekipę około 20 osób. 
-Mamy TS3 który jest na naszą wyłączność. 
-Nie gramy tylko w GTA, przyjdź i sprawdź. 


UWAGA: Ekipa składa się z osób pozytywnie pierkopnietych więc zapraszamy osoby z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. 

 

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ WEJDŹ NA TS I SZUKAJ CEZARA.

Zapra
szamy:

 

HeadCollectorsPolska

http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/headcollectorspolska

TS3: WEJDŹ I ZOBACZ!

b_560_95_1.png

eca1f2e282f14.png

Opublikowano

Tak, tylko że tam narzucają mi pisanie jakimś wzorem. Chciałem przedstawić to w takiej postaci więc pomyślałem że raczej nikomu nie będzie przeszkadzało jeśli napiszę to Tu. 

Ps. Już przeniosłem, proszę usunąć.

eca1f2e282f14.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...