Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz największy wynik expa w wr


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby link dzialal byłbyś bogiem ;k

 

 

dopiszcie na koncu .jpg

 

 

@Mike

 

cos czuje, ze zaraz jakis n00b na ciebie z ryjcem wejdzie ;f

 

@Kapec

 

Mały wynik mój rekord to ok.1200kill

 

ahaha ! a miales smoki ?

 

 

Opublikowano

a moze przeniesc ten temat do dzialu WR ????

 

 

i tak wlasnie zasmiecanie jest pogaduszek skoro sa odpowiednie dzialy do tego

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano
Mały wynik mój rekord to ok.1200kill

To było wtedy kiedy powstał pierwszy O.P.K

Screena brak

 

Tyle killi to ty chyba na 15 lvl miales łacznie co do mojego wyniku 1200cos z groszami na helli

bez nabijania tak ja kStachu997 zal ...

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano
Ja nie kituję

Za tamtych czasów jakoś to była norma może coś mi się przekręciło

 

takkk takk takk spokojnie 20 wdechów 20 wydechow ...

no przyznal sie przekrecilo ci sie chyba o 2 koła :]

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

Nic specjalnego w moim wykonaniu.. 964 pkt na cantumirze.. only heli i jakieś 2-3 dedy ;o

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

miales 1200 killi brawo neo kidzie bo s tego co wiem to max to chyba 999 jak ci sie uda choc watpie ... zal mi cie

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano

dobra dobra kapec kapcia lapal i mu sie zero przylagowalo

olejcie juz ten temat i dawajcie swoje screeny ^^

zapraszam do mojego tematu xD pilnie potrzebuje pomocy klick

 

moj winik to 50 na 30 xD

susosi.png


2moons
server Trieste
Bagi lvl 85
Opublikowano

takim sposobem ze ktos robi konto na 1 lvl i ty wbijasz mu headshoty bo on ci daje sie zabijac (daje - specjalnie sie wystawia) to tak to kazdy umie jakbys dal taki wynik w normalnym pojedynku nie koniecznie 1vs 1 to wtedy to by bylo cos a tak to ten wynik to slaby

kupujesz premium i dajesz cynk koledze zeby dal sie zabic 300 razy i juz cala filozofia ZAL ....

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

 

SPAMOWI powiedz STOP!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...