Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor nie reaguje na kartę graficzną


Xenadas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem , a mianowicie : Mam karte graficzba amd radeon r4870 . Po podlaczeniu zasilania itd. Glosno chodzi wiatraczek , a monitor nie reaguje . Dobrze slychac ten TIT z biosu . Dodam jeszcze ze jakis czas temu karta dzialala i ne bylo z nia problemu. Czasem na karcie po wlaczeniu swieci sie dioda d601 . Aktualnie pisze z telefonu , i mam wlaczony komputer. Wiatrak w karcie chodzi , nie pala sie zadne diody a monitor nie reaguje . Prosze pomozcie . Jeszcze specyfikace komputera : 3 gb ram ,plyta glowna gigabyte ga -g31m es2l ( posiada integrowana karte) , zasilacz logic 500 atx 230V ..

Uwaga ! 18+

 

Ty zboczuszku ^^ 

Opublikowano

Dodam jeszcze ze najprawdopodobniej system sie wlacza bo klawiatura swieci..

Uwaga ! 18+

 

Ty zboczuszku ^^ 

Opublikowano

Podłącz tylko do integry  i sprawdź czy działa , wcześniej wyciągnij kartę. 

Sprawdź w biosie czy masz wyłącznik karty na płycie. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Wszystko dziala . Obeaz jest .integra wiec dziala . Jak sprawdzic ten wylaczik w biosie ?

Uwaga ! 18+

 

Ty zboczuszku ^^ 

Opublikowano

Poszukać go , pewnie coś pisze w stylu diable vga on board 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Mam onboard vga . Mam ustawione na enable if not ext peg . Mozna jeszcze zmienic na always enabled. Ustawic na always ?

Uwaga ! 18+

 

Ty zboczuszku ^^ 

Opublikowano

Przecież chcesz ją wyłączyć a nie zostawić włączona !

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Sprawdź po załączeniu grafiki czy działa nadal integra. Zostaw jak jest. 

 

Najwyżej załącz, załuz nowa grafikę, uruchamiając system zainstaluj sterowniki do nowej grafiki i uaktywnij ją , potem sobie integrę wyłączysz 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Integra nadal dziala wiatrak w karcie tak samo. Czyli mam wejsc w system na integracjnej , pobrac sterowniki , wylaczyc integre i juz?

Uwaga ! 18+

 

Ty zboczuszku ^^ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...