Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co chcielibyście w cheacie ujrzeć najbardziej


Crisey

  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie funkcje powinien zawierać cheat?

    • TriggerBot
      19
    • Bunny Hop
      9
    • Aimbot
      9
    • ESP
      13
    • Radar hack
      9
    • Recoil reducer
      6
    • Inne (napisz w poscie)
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może być to samo esp ale zadbaj o dobre security np ladowanie jako sterownik czy ring0. To jest w dzisiejszych cheatach najbardziej potrzebne. Poza tym warto aby był to internal cheat.

Opublikowano

może być to samo esp ale zadbaj o dobre security np ladowanie jako sterownik czy ring0. To jest w dzisiejszych cheatach najbardziej potrzebne. Poza tym warto aby był to internal cheat.

Nie planuję robić internala, co do wykrywalności to według mnie jest taka sama w przypadku internal i external (w internal można łatwo wyłapać bana przy no smoke/no flash).

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Nie planuję robić internala, co do wykrywalności to według mnie jest taka sama w przypadku internal i external (w internal można łatwo wyłapać bana przy no smoke/no flash).

Chodzi Ci o untrusted ban?

Opublikowano

Nie wiem jak to się nazywa ale często widze, strzelasz troche obok bani kolesia a on i tak dostaje banie.

Aim assistant, dobry pomysł, zapewne dodam - dzięki :-).

8LTfBGw.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Esp + trigger wystarczy. Tylko żeby dało się wyłączać na chwilę esp i trigger z triggerem on/off a nie na przytrzymanie przycisku.

.

Opublikowano

może być to samo esp ale zadbaj o dobre security np ladowanie jako sterownik czy ring0. To jest w dzisiejszych cheatach najbardziej potrzebne. Poza tym warto aby był to internal cheat.

ty wiesz o czym piszesz? juz sie niektorzy przekonali jak to ring0 dziala, a goscia nie stac na podpisanie sterownika dla publicznego cheata wiec nici

hiFG4ZA.png

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie będę czytać komentarzy i twojej wypowiedzi, powiem wprost

 

 

Po ch*uj chcesz używać haxów a potem płakać za kontem -,- . Haxów używają gracze które nie mają skilla .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...