Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie to zgłosić?


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nigdzie go nie zgłosisz dopóki nikt go nie przyłapie na skryptowaniu taka prawda. Z jednej strony to nie ładnie skarżyć na kolege. 

Opublikowano

jak dla mnie to jest nie potrzebny spam ; /

1) Rito nigdy nie da bana że ktoś nie umie grać

- wiec raportowanie za brak umiejętności to strata czasu twojego i trybunału

 

2) Rito nigdy nie da bana za same chęci... dopiero kiedy takie zdarzenie będzie miało miejsce

- wiec jeśli ktoś tylko pyta o BoL-a to nic mu się nie stanie

- inna sprawa jeśli z niego korzysta 

 

3) nie wiem nie znam się... ale jeśli jest jak mówi "Naturus" 

sam czitujesz, a innego zgłaszać chcesz? lekka hipokryzja

- to jesteś syfem a nie człowiekiem... takich nie lubię jeśli sami coś źle robią ale do drugiego się przywalają...

i chcą im zrobić na złość... jak sam haxujesz to pomógłbyś koledze...

 

z drugiej strony Naturus nie wiem gdzie ty tam widzisz haxy...

ale zakładam że używałeś kiedyś więc pewnie się na tym znasz a ja nie...

Opublikowano

Zgłoś to się przekonasz co się stanie :)

Gościowi nic nie zrobią a ty może złapiesz bana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...