Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Parę pytań odnośnie serwera.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Frakcje czy Gildie


1.7.x czy 1.8


Drop z rud czy drop z stone


Questy czy MiniGry


 


Piszcie co wolicie , jeżeli chcecie to składajcie swoje propopycje


 

 

Opublikowano

- Frakcje

=========

- Drop z rud

=========

- Questy

=========

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie serwer których jest mało czyli z rudami i questami :D

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

­

 

- Frakcje

=========

- Drop z rud

=========

- Questy

=========

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie serwer których jest mało czyli z rudami i questami :D

 

Pozdrawiam.

A jaką wersje gry sugerujesz ?

 

 

Opublikowano

­

 

A jaką wersje gry sugerujesz ?

To zależy, bo dla mnie fajnie by było zrobić serwer na starszych wersjach minecraft np 1.2.5, gdzie nie było jeszcze bezsensownych rzeczy takich jak minigames itp.

 

Przy okazji musisz znależć dobrego youtubera/zareklamować serwer.

 

Jeżeli będzie to nowy serwer z nowymi rzeczami to chętnie zagram.

 

A co do wersji to już twój wybór bo każdy woli co innego.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

­

 

To zależy, bo dla mnie fajnie by było zrobić serwer na starszych wersjach minecraft np 1.2.5, gdzie nie było jeszcze bezsensownych rzeczy takich jak minigames itp.

 

Przy okazji musisz znależć dobrego youtubera/zareklamować serwer.

 

Jeżeli będzie to nowy serwer z nowymi rzeczami to chętnie zagram.

 

A co do wersji to już twój wybór bo każdy woli co innego.

 

Pozdrawiam.

Dobrze , dziękuje za opinie

 

 

Opublikowano

­Gildie

------------------

1.8

------------------

stone

------------------

minigry. ;)

Opublikowano

­

 

Takie pytanie czym różnią się frakcje od gildii?

Gildie
1.7.x
rudy i kamień
Questy

Frakcje a Gildie

różnią sie tym że po założeni takowej gildi robi sie cuboid na daną odległość od twojej aktualnej pozycji.
A frakcje jak zakładasz nie masz cuboida tylko musisz claimować/zajmować teren który chcesz ale do tego potrzebujesz mocy frakcji, tym wiecej graczy w frakcji z mocą na +, tym więcej mocy masz w frakcji i możesz zajmować wiecej terenu.

 

 

Opublikowano

-GILDIE

-1.8

-DROP ZE STONE'A

-NIC

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...