Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V bez lagów na tym zestawie


Sensitive™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry dział, mianowicie chciałbym się spytać czy pójdzie mi GTA V chociażby na minimalnych bez laggów. 

 

Parametry:
Procesor: AMD Phenom II X3 720 2.8 GHz (3 rdzenie)
Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 7770 1GB
Płyta Głowna: Gigabyte GA-MA770-UD3
Pamięć RAM: Geil 2x2GB DDR2 
Zasilacz: Pentagram Silent Force Total 550W (P 9202-5)
Dysk HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB (ST3500418AS)
Obudowa: Cooler Master Elite czarna
Nagrywarka: LG DVD czarna

 

+ w ilu FPS CS:GO ?

1391501805-U179206.gif


1 kliknięcie to spalenie 1.42 kalorii, ale klikając Lubię to magicznym sposobem nie spalasz nicspróbuj na moim poście !

Opublikowano

Pograsz na pewno. W tym wypadku dużo zależy od rozdzielczości. Na Full HD może być ciężko z płynną rozgrywką, ale na mniejszej pograsz na nisko-średnich w miarę płynnie. xD

Opublikowano

Dziena chłopaki, a wiece może ile mniej więcej będę miał FPS w CS:GO na rożnych rodziałkach / ustawieniach.

1391501805-U179206.gif


1 kliknięcie to spalenie 1.42 kalorii, ale klikając Lubię to magicznym sposobem nie spalasz nicspróbuj na moim poście !

Opublikowano

Dziena chłopaki, a wiece może ile mniej więcej będę miał FPS w CS:GO na rożnych rodziałkach / ustawieniach.

Powinieneś wyciągać ok. 50fps+. Zależy czy chcesz grać na maksymalnej grafice, czy na DM'ach, czy na MM'ach itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...