Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Za darmo! Grafika by Voltuś ->Staranne wykonanie->Krótki okres czasu pracy!->Dobra jakość! Jedyna taka grafika za nic!


Pikuuu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Grafika - Avatary, bannery i wiele, wiele innych!

 

Metoda kontaktu: PW, Skype - xmisteracerx

 

Opis rzeczy: Grafika na zamówienie za darmo! Jedyna taka grafika za nic! Staranne wykonanie, szybki czas pracy i oczywiście 100% zadowolenia z zamówienia ;)

 

Oczekiwania/Oferowana cena: FREE

 

Zdjęcia/inne informacje: W załączniku ;) To co się znajduję w załączniku to nie są jedyne tła, czcionki. Wszystko mogę zrobić na własne życzenie ;)

post-1008443-0-70766600-1432390093_thumb.png

post-1008443-0-73168500-1432390100_thumb.png

post-1008443-0-77929400-1432390113_thumb.png

post-1008443-0-65008400-1432390114.png

Opublikowano

"Staranne wykonanie"

 

Proszę cię.... Co? Tutaj NIC nie jest staranne wszystko zrobione słabo, bez utrzymania estetyki.

Nawet iż ta grafika jest darmowa to nie polecam jej brać. Po prostu to jest słabe.

W 2 pracach tło, a w jednej w której nie ma jest poszarpane.

To nie są dobre prace.

Oczywiście życzę Ci jak najlepiej w dziedzinie grafiki i abyś się rozwijał.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

"Staranne wykonanie"

 

Proszę cię.... Co? Tutaj NIC nie jest staranne wszystko zrobione słabo, bez utrzymania estetyki.

Nawet iż ta grafika jest darmowa to nie polecam jej brać. Po prostu to jest słabe.

W 2 pracach tło, a w jednej w której nie ma jest poszarpane.

To nie są dobre prace.

Oczywiście życzę Ci jak najlepiej w dziedzinie grafiki i abyś się rozwijał.

 

Pozdrawiam.

Autor jest młody i zaczyna zabawę z grafiką, więc trochę wyrozumiałości. A co do autora to na tutach próbuj coś robić, lepsze efekty to przyniesie ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...