Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Taka jobka na takim poziomie?


נσкєя™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

mam 26lvl i 16 Jobkę.

I teraz pytanie, czy dobrze że mam taką jobkę na takim lvl'u?

I czy opłaca się kupić sp1 ulepszone jakieś jak wbije 20 Jobkę?

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

Witajcie,

mam 26lvl i 16 Jobkę.

I teraz pytanie, czy dobrze że mam taką jobkę na takim lvl'u?

I czy opłaca się kupić sp1 ulepszone jakieś jak wbije 20 Jobkę?

jobek jest dobry, domyślny to 20job na 35lvl'u. (Ty 20 job wbijesz na około 30 poziomie)

 

co do sp - jeśli masz pieniądze to tak lecz....tylko sp minimum +9. Jeśli planujesz kupić +5 czy coś to jest to kompletnie nie opłacalne. Wartość tej karty jest mniejsza od wartości pudła.....a dawać 15kk za sp gdzie 8kk to cena pudła jest bardzo nie opłacalne. Lepiej jest zrobić sp samemu, wbić 21job, za ~3kk ulepszyć do +5, następnie na LoD wbić 41job i za te 12kk spokojnie upniesz na +9 :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

@Kyosha

Mam pytanie lepiej kupić golda na allegro czy psc i doładować nostale i sellać jakieś itemy, na czym lepiej wyjdę ?­

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

@Kyosha

Mam pytanie lepiej kupić golda na allegro czy psc i doładować nostale i sellać jakieś itemy, na czym lepiej wyjdę ?­

np za 100 zł masz 500ND. Daje to około 50kk (+/- 10)

za 100zł na allegro w dobrej cenie masz 100kk. 

 

sam sobie porównaj :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Jaka jest szansa na bana za kupno golda?­

 

Mam 31 lvl i 19 71% jobkę

szansa na bana? na PL'u to praktycznie zerowa. GM raz na ruski rok zbanuje za takie coś. podobno jest jakaś luka w regulaminie, która pozwala na bezkarne sprzedawanie oraz kupno złota. zalecam przeczytanie regulaminu bardzo dokładnie :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Kolejne pytanie.

Mam założone sp i czy muszę je zdejmować przy odbieraniu jobki z misji?

jak zależy ci na szybkim założeniu sp2 to zdejmuj :) ja odbierałem normalnie na sp bo miał już miejsce w fam zapewnione  także z jobą bez problemu (grałem łukiem więc na sp2 mi nie zależało )

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

 

Witajcie,

mam 26lvl i 16 Jobkę.

I teraz pytanie, czy dobrze że mam taką jobkę na takim lvl'u?

I czy opłaca się kupić sp1 ulepszone jakieś jak wbije 20 Jobkę?

1. 20 Job będziesz miał na 30 LvL ' u,

2.Tak.

Opublikowano

1. 20 Job będziesz miał na 30 LvL ' u,

2.Tak.

 

Jaka jest szansa na bana za kupno golda?­

 

Mam 31 lvl i 19 71% jobkę

 

­

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

@ŻyjAndrzeju

 

Czytaj ze zrozumieniem, tutaj szkoła się kłania.

On chce albo kupić golda na Allegro, albo Nos$ Za PSC.

 

@damian5602

 

Jest, w regulaminie pisze, że sprzedaż golda jest całkowicie zakazana.

Ew. jesli kupisz golda, zamiast bana mogą Ci golda tego usunąć.

Jednak, za takie cos jak Kyosha powiedział, banują raz na Ruski rok.

 

Te bany, "handel goldem", to głównie dla tych co chodzą po NosVile i spamią np.:

-->!!Sprzedam 100kk gold PSC/SMS/PRZELEW 100zł!!<--, co w 75% jest oszustwem.

 

@Kyosha

 

Już chciałem pisać , że źle piszesz, ale po dokładnym przestudiowaniu

zauważyłem że, "Gm raz na ruski rok banuje za takie cos"

Jesli by nie bylo "Za takie cos" to by raczej prawdą nie było, bo mnie zbanowali w biały dzień

za Bota xD.

 

Więc odrazu, Damian ostrzegam- nie używaj za dużo  bota! Mnie zbanowali, w godz. między 14:50-18:30

Dlatego, przesądzenia ludzi, że gm'y są  tylko w nocy (tzw. 22godz i później) jest nie do końca prawdą.

 

Zresztą po co poruszam ten temat! Dobra Koniec posta, nie chcę się mocniej rozpisywać. xD

--

Opublikowano

@damian5602

 

@Reykez

Jakiego bota?

 

Warto wiedzieć że mała szansa na bana za kupno na allegro ;D

 

Za allegro jest mała szansa, w porównaniu do bota. A od razu przed botem ostrzegam. Ze JAK byś go kiedyś miał, używaj rozważnie, bo GM'owie nawet w  biały dzień banują.

--

Opublikowano

@Reykez

Nie rozumiem z tym botem ;d

 

PS. skopiowałeś moją sygne i tylko napisy dodales i troszke zmieniles ;D

Ten sam adres url "Lubię to" sam robiłem ;d­

 

PS2. Zmieniłem obrazek a jak usune tamten to Ty nie będziesz miał ;D Ale zostawie

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano

Zrobiłem sobie ^^ zobacz opis.. Bardzo chciałem to oczko jako sygnaturę:

a352o.gif

Ale za duży ^^ tera mam 'Lubię to!' Animowane :)

 

Znasz może program do przycinania tego? Przyda się. Przytnę to oczko w , bo niezbyt to się nada do Gimp'a// Painta, (Do edycji)

 

$Edit:

#Dalszy Kontakt na PW, Zapraszam . Ew. Skype: Kamil.pfaff#

$Edit:

 

 

//Edit: Piszę poprawnie po polsku

//Edit: Zamiana na poprawne słowo

--

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...