Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V strasznie laguje GeForce GTX 650


Admax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, mam GTA V na PC i mi się przycina przy wolnej grze, a gdy zaczynam jeździć samochodem, to już jest o wiele gorzej, a gdy zechcę zminimalizować do pulpitu, to muszę kilka sekund odczekać na pokazanie pulpitu oraz kilka sekund na odświeżenie go, bo strasznie muli ten komp.

Ustawienia GTA Mam na minimalnych wymaganiach.

 

Mój sprzęt:

System operacyjny windows 7 64 bitowy SP1

Procesor AMD 4x 3,00

Karta graficzna GeForce GTX 650 2 GB

4 GB ram DDR 3 ADATA 1600 MHz

 

Co mam zrobić, aby GTA V na minimalnych wymaganiach nie przycinało się?

Jeśli dokupię 4GB ram, to ten problem zniknie?

 

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Nie sądze żeby to była wina karty graficznej. Też miałem problem , ale chyba dużo mniejszy niż ty ;p i po dokupieniu 4GB ramu widocznie się poprawiło , prawie całkiem lagi znikły. ( teraz mam 8GB ram)

Opublikowano

Nie sądze żeby to była wina karty graficznej. Też miałem problem , ale chyba dużo mniejszy niż ty ;p i po dokupieniu 4GB ramu widocznie się poprawiło , prawie całkiem lagi znikły. ( teraz mam 8GB ram)

Można wiedzieć jaki masz PC i na jakich wymaganiach grasz?

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wziąłem od brata 8GB ram i miałem w sumie 12, to gra działała mi dość płynnie na największej rozdzielczości i mogłem sobie na luzie pograć nie to co wtedy, gdy przy swobodnej jeździe strasznie przycinało.

Temat do zamknięcia.

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...