Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze gra aktualnie najwięcej osób?


chuno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Piszę z pewnym zapytaniem. Otóż baaardzo długo nie grałem w metina i w sumie teraz mam troszkę czasu, to chciałbym wrócić. Rozglądałem się, jednak widzę, że już strasznie mało ludzi gra. Jednakże poszukuje serwera na którym aktualnie nadal gra najwięcej osób? Jest może taki lub zapowiada się jakiś ciekawy?

ancNW3C.jpg
The blues <3

Opublikowano

Aktualnie z najbardziej rozszarpywanych to Arianea

 

ale nie zagrasz, bo strona od 2 dni nie działa

Działa ;)

Również polecam arianeę.

tenor.gif

 

Opublikowano

Balmorę odradzam, na s2 gra dosłownie z 10 osób, nie ma sensu gry tam. Może PL? Serwery priv to ostatnio dużo niewypałów lub projekty maksymalnie kilkumiesięczne, a na PLu dość dużo ludzi np taki samos czy negros. A z privów jeśli bierzesz pod uwagę tylko ludność na serwerze to pandora, virtual, invoria s2, mories, alucard. Polecam poszukać w zapowiedziach serwera godnego uwagi, takim serwerem niewątpliwie będzie dziś startujący terios (easy/medium).

Opublikowano

Balmorę odradzam, na s2 gra dosłownie z 10 osób, nie ma sensu gry tam. Może PL? Serwery priv to ostatnio dużo niewypałów lub projekty maksymalnie kilkumiesięczne, a na PLu dość dużo ludzi np taki samos czy negros. A z privów jeśli bierzesz pod uwagę tylko ludność na serwerze to pandora, virtual, invoria s2, mories, alucard. Polecam poszukać w zapowiedziach serwera godnego uwagi, takim serwerem niewątpliwie będzie dziś startujący terios (easy/medium).

 

Invoria s2 i z duża ludność na serwerze w jednym zdaniu. - OK.

 

@topic

 

Polecam Arianea.eu , wom2.org

Opublikowano

Mories ;)

nie ośmieszaj się, na moriesie obecnie jest tendencja spadkowa przez twoje olewanie serwera i nie zwiniaj tego na pogode

 

 

obecnie to chyba arianea.eu 1.5-2k osób

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...