Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Fuzja, współwłaściciel - poszukuję, zostanę sponsorem] .HEAVEN.


.HEAVEN.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie   :)

 

Nie owijając w bawełnę, ten kto mnie zna to myślę, że wie trochę o mnie więc nie ma sensu się tu rozpisywać.

 

 

Zostanę sponsorem/współwłaścicielem serwera teamspeak3. Posiadam obecnie serwer 256 slotowy na licencji AAL na którym przewinęło się już ponad 950 osób w ciągu 8 dni (oficjalny rekord to 134 osoby). Serwer stoi 10 dni, lecz 2 dni były naprawiane rangi, dodawane boty itp. Do rzeczy: jeżeli masz mniejszy serwer, masz dobry pomysł, jesteś nowy na rynku oraz nie masz funduszy na opłaty serwera czy licencji to trafiłeś idealnie. Oferuję Ci współpracę ze mną oraz moimi administratorami. Jestem w stanie powiększyć licencję do 1024 slotów jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

 

UWAGA: poszukuję osób z gotowym serwerem, domeną oraz ekipą administracji (4 os. max), która chciałaby się przyłączyć do naszego grona administracji. Nie sponsoruje oddzielnychprojektów, nie stawiam serwera na moim vps, nie odsprzedaje licencji. Chce zaoferować Tobie wsparcie, jeżeli nie radzisz sobie z opłatami serwerowymi, nie masz czasu itp. Co do warunków myślę, że na pewno się dogadamy bo oferuje bardzo dużo jeżeli chodzi o początek współpracy. Jesteśmy na prawdę zgraną oraz doświadczoną ekipą i myślę, że serwer do końcawakacji przejdzie nie lada metamorfozę jeżeli chodzi o maszynę, licencję oraz przyrost użytkowników. Co do botów to myślę, że opisze je dokładnie o co chodzi   :)

Kontakt GG: 51615483 bądź pw na forum   :)

 

 

[EDIT]:ze względu na nasz kraj i wysoki procent osób, które nie potrafią czytać napiszę tylko odpowiedzi do waszych pytań, które chcecie zadać:

- nie, nie kupię Ci licencji bo nie mam żadnego zysku w tym

- nie, nie zasponosoruje Ci dedyka za 200zł na serwer 10 osobowy

- wybacz, ale nie chce żadnej rangi w zamian za opłatę Twojego serwera

- nie, nie powiększę Ci slotów. Nie masz wystarczająco slotów? Zapraszam do fuzji a na pewno nie pożałujesz.

 

 

Pozdrawiam! :)

Opublikowano

W 100% Polecam Heavena iż miał duży swój serwerek razem z dRC bardzo rozwinięty ale  ten co ma teraz też mu się Ładnie rozwija Polecam :)

Opublikowano

Znam już skąś ten serwer i nie mam z nim związanych dobrych chwil ;x.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Znam już skąś ten serwer i nie mam z nim związanych dobrych chwil ;x.

 

Nie wiem o jakich chwilach mówisz, ale serwer stoi 30 dni... :D

Opublikowano

Znam już skąś ten serwer i nie mam z nim związanych dobrych chwil ;x.

"Skądś" 

 

Nawiązując do tematu, polecam i zapraszam! Na pewno nie pożałujecie.

Opublikowano

Długo współpracowalem z tym człowiekiem i mogę go polecić. Zaufania osoba która dąży do swoich celów. Oby tak dalej. Warto z nim współpracować :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...