Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RePlay.gg - Nagrywanie meczów online, o co chodzi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

562281432044331592769.png

 

Witajcie drodzy użytkownicy!

Dziś chciałbym zaprezentować Wam stronę o nazwie RePlay.GG, która służy do zapisu rozgrywek online bez konieczności pobierania

dodatkowych programów zaśmiecających dysk.

 

518351432044331592769.png

Rejestracja w serwisie RePlay.GG jest całkowicie darmowa, a po niej będziemy mieć dostęp do nagrań z każdego meczu

rozegranego przez nas w lidze legend.

 

Warto pamiętać!

RePlay.GG nie jest w żadnym stopniu powiązane z Riot Games lub League of Legends!

 

280951432044331592769.png

RePlay.GG tak jak zostało podane wyżej, jest to strona do zapisu postępu meczu w formie video.

 

496251432044331592769.png

Użytkownik zapisujący się do systemu otrzymuje na swój email odnośniki do strony na której znajduje się filmik z danej gry.

Jest on dostępny do wglądu jedynie przez nas oraz osoby trzecie, którym podamy link.

 

579331432044331592769.png

Jasne, że tak! Podczas rejestracji do systemu podajemy jedynie nazwę przywoływacza widoczną w grze oraz email,

co zapobiega ewentualnym nieprzyjemnościom ze skradzionym kontem.

 

326681432044331592769.png

Pierwszym krokiem jest przygotowanie konta do rejestracji:

 

Musimy zmienić nazwę pierwszej strony na runy na replay.gg

Tak powinna wyglądać nazwa strony na runy:

XfdF6Wg.png

 

Następnie musimy sprawdzić swoją nazwę przywoływacza

Nazwę przywoływacza możemy znaleźć tutaj:

Q9M4A60.png

 

Ostatnim krokiem jest rejestracja w serwisie http://replay.gg.

woCwSpY.png

Ważne jest to, że nazwy strony nie możemy zmienić jeżeli chcemy aby dalej nagrywano mecze!

 

Po rejestracji i zagranym meczu na naszym adresie email pojawi się informacja o nagranym meczu, który odbył się o godzinie H i minucie M.

 

Grafika: @Julietta

Proszę o -5% :)

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Gdyby nie ta zmiana nicku, to chetnie bym skorzystal. Ciekawy program, oby takich wiecej ._.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Gdyby nie ta zmiana nicku, to chetnie bym skorzystal. Ciekawy program, oby takich wiecej ._.

Jaka zmiana nicku,podajesz swój nick,to był tylko przykład xD

 

albi plz

Opublikowano

Wcześniej już korzystałem z Replay.gg i jest jeden problem,że czasami trzeba dosyć długo czekać na powtórkę i nie wszystkie przychodzą ;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to nie działa, zmieniłem strone nazwe pierwszej strony na runy i nadal nie pyka, nick i email też dobry podałem i nic mi nie przychodzi 

Opublikowano

Strona nie dziala... Mam nadzieje, ze to chwilowy problem bo przydaloby mi sie.

 

///

 

Juz dziala, ciekawe.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zarejstrowalem sie jakies 3 tyg temu i jeszcze ani jednej powtorki nie dostalem.

masz strone run z nazwa replay.gg?

Opublikowano

Można podczas wybierania championa zmienić stronę z runą np. pierwsza strona ma runki do zeda i jest z nazwa "replay.gg" a druga do teemo z nazwą "jp"?

Pomogłem ? Daj LAJKEŁA

Opublikowano
@

Nie , zmieniona nazwa musi pozostać jeśli chcesz korzystać z " replay.gg " . Jeśli zmienisz nazwę przestaną przychodzić powtórki .

jinx_signature_by_tussor-d6z3b63.jpg

Opublikowano

Można podczas wybierania championa zmienić stronę z runą np. pierwsza strona ma runki do zeda i jest z nazwa "replay.gg" a druga do teemo z nazwą "jp"?

ja mam zmieniona i powtorki nadal przychodza.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...