Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cena za założenie gildii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam problem , gdyz nie wiem jak ustawic cene zalozenia gildii . Sprawdalemw locale.lua , w quescie  guild_manage , jednak tam mozna tylko ustalic lvl i wymagane yang . Ale nie wiem jak ustawic zeby zamiast 200k zabralo tyle ile ja chce .

Pozdrawiam.

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

//Edit. Fakt, mój błąd.

 

W game w pliku input_main.cpp

void CInputMain::AnswerMakeGuild(LPCHARACTER ch, const char* c_pData)
{
    TPacketCGAnswerMakeGuild* p = (TPacketCGAnswerMakeGuild*) c_pData;

    if (ch->GetGold() < 200000)
        return;

    if (get_global_time() - ch->GetQuestFlag("guild_manage.new_disband_time") <
            CGuildManager::instance().GetDisbandDelay())
    {
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<±ćµĺ> ÇŘ»ęÇŃ ČÄ %dŔĎ ŔĚł»żˇ´Â ±ćµĺ¸¦ ¸¸µé Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů."),
                quest::CQuestManager::instance().GetEventFlag("guild_disband_delay"));
        return;
    }

    if (get_global_time() - ch->GetQuestFlag("guild_manage.new_withdraw_time") <
            CGuildManager::instance().GetWithdrawDelay())
    {
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<±ćµĺ> Ĺ»ĹđÇŃ ČÄ %dŔĎ ŔĚł»żˇ´Â ±ćµĺ¸¦ ¸¸µé Ľö ľř˝Ŕ´Ď´Ů."),
                quest::CQuestManager::instance().GetEventFlag("guild_withdraw_delay"));
        return;
    }

    if (ch->GetGuild())
        return;

    CGuildManager& gm = CGuildManager::instance();

    TGuildCreateParameter cp;
    memset(&cp, 0, sizeof(cp));

    cp.master = ch;
    strlcpy(cp.name, p->guild_name, sizeof(cp.name));

    if (cp.name[0] == 0 || !check_name(cp.name))
    {
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("ŔűÇŐÇĎÁö ľĘŔş ±ćµĺ Ŕ̸§ ŔÔ´Ď´Ů."));
        return;
    }

    DWORD dwGuildID = gm.CreateGuild(cp);

    if (dwGuildID)
    {
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<±ćµĺ> [%s] ±ćµĺ°ˇ »ýĽşµÇľú˝Ŕ´Ď´Ů."), cp.name);

        int GuildCreateFee;

        if (LC_IsBrazil())
        {
            GuildCreateFee = 500000;
        }
        else
        {
            GuildCreateFee = 200000;
        }

        ch->PointChange(POINT_GOLD, -GuildCreateFee);
        DBManager::instance().SendMoneyLog(MONEY_LOG_GUILD, ch->GetPlayerID(), -GuildCreateFee);

        char Log[128];
        snprintf(Log, sizeof(Log), "GUILD_NAME %s MASTER %s", cp.name, ch->GetName());
        LogManager::instance().CharLog(ch, 0, "MAKE_GUILD", Log);

        if (g_iUseLocale)
            ch->RemoveSpecifyItem(GUILD_CREATE_ITEM_VNUM, 1);
        //ch->SendGuildName(dwGuildID);
    }
    else
        ch->ChatPacket(CHAT_TYPE_INFO, LC_TEXT("<±ćµĺ> ±ćµĺ »ýĽşżˇ ˝ÇĆĐÇĎż´˝Ŕ´Ď´Ů."));
}
Opublikowano

 

 



Tabela land.

coś Ci się chyba pomyliło :) Land odpowiada za tereny gildyjne ;d.


nie wiem w sumie gdzie się ustawia ile zabiera ale wiem gdzie możesz znieść limit tych pieniędzy potrzebnych do założenia (możesz mieć 5k w eq np)

// Sory za duble post, myślałem że się zlepi z górnym :D

// O jak widać kolega up pokazał :D
Opublikowano

nie wiem w sumie gdzie się ustawia ile zabiera ale wiem gdzie możesz znieść limit tych pieniędzy potrzebnych do założenia (możesz mieć 5k  w eq np)

 

// Sory za duble post, myślałem że się zlepi z górnym :D

 

// O jak widać kolega up pokazał :D

@Nawalanka

Tylko ze ja chce zwiekszyc do 990kk ;)

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

@Nawalanka

Tylko ze ja chce zwiekszyc do 990kk ;)

Heh, w guild_manage.quest możesz sobie zmienić if pc.gold >= xxx then

ale też musisz zrobić tak jak ink Ci wyszukał ile ma zabierać

Opublikowano

Heh, w guild_manage.quest możesz sobie zmienić if pc.gold >= xxx then

ale też musisz zrobić tak jak ink Ci wyszukał ile ma zabierać

@Nawalanka

 

Czytasz to co ja napisalem w temacie . Wiem ze jak wstawie  if pc.gold >= xxx to bedzie tyle .  Ale i tak zabierze tylko 200k.

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

@Nawalanka

 

Czytasz to co ja napisalem w temacie . Wiem ze jak wstawie  if pc.gold >= xxx to bedzie tyle .  Ale i tak zabierze tylko 200k.

czytaj co napisałem ;D (ze zrozumieniem i nie pomijając 2 wypowiedzi)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...