Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Serwer Farmy - Poszukuję porad :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam do was wielką sprawę, mianowicie chce założyć serwer Farmerski na którym jest jedno "Państwo" a inaczej królestwo, Na czele królestwa stoi Król który ma dwie ręce oraz pomocną dłoń, Czyli Po prawej " Prawo i Sprawiedliwość" a po lewej "Zakład Ubezpieczeń Społecznych" oraz pomocna dłoń czyli Zarząd Królestwa.

Mniej więcej chodzi mi o politykę królestwa jak i gospodarkę, a teraz do rzeczy.

PiS - 5 Osób

ZUS - 5 Osób

Zarząd - 20 Osób

 

Każdy gracz który zaczyna grę będzie mógł się zatrudnić u jakiegoś farmera który posiada swoją farmę, następnie pracodawca ma opłacać za niego tygodniowe składki, dokładnie średnie itp obliczymy i wstawimy w regulaminie serwer czy coś, chodzi oto że jeżeli pracuje musimy oniego dbać, następnie może kupić jeśli ma na to pieniądze działkę, fundamenty i wybudować dom a następnie założyć swoją działalność i zatrudniać ludzi, będzie też rozpisanie na ile metrów kwadratowych ma przysługiwać ludzi, jeśli będzie za dużo i robić na czarno będzie to karane.

 

Chce stworzyć serwer RPG podchodzący pod stare życie tylko z troszkę skomplikowaną polityką lecz nie jest aż ona taka ciężka do zrozumienia, proszę daj cie mi porady i czy byś cie chcieli taki serwer itp.. :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

No wreszcie coś oryginalnego bo już te wszystkie EasyHc, SkyBlocki itd wszystko się już przejadło. Ja chętnie zagrałbym na takim serwerze. Jeśli mam ci dać rade to nie dawaj na serwerze PayToWin bo to psuje rozgrywke. Dodaj jakąś ciekawą fabułe, i będzie ok :D Chętnie zagram z kolegami :D

Opublikowano

Nie no chodzi mi bardziej o Realistyczne życie średniowiecza którę zajmuje się gospodarką :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Nie, bardziej mi chodzi o państwo :)

 

Poszukuje osób które chętnie pomogą w realizacji projektu :) zapraszam Grafików, zapraszam budowniczych i wszystkich którzy chcą pomóc zbudować wspólny serwer troski, bo opiera się on na wspólnej współpracy :)

Oczywiście... stopnie polityczne, rangi itp jako nagrody za pomoc :)

 

 

Edit:// Ostatnie pomysły :)

 

Prace dla każdego gracza:

- Gazeta (Roznoszenie gazet)

- Górnik (Praca jako Górnik m.in. Zdobywanie materiałów z ziemi na potrzeby miasta.)

- Drwal (Praca jako Drwal m.in. Zdobywanie materiałów na potrzeby rozbudowy miasta.)

 

Prace dla zaufanych graczy:

- Urzędnik (Praca w urzędzie miasta)

- Policjant (Praca polegająca na utrzymywanie po rządku, zwalczanie przestępstw.)

 

 

Możliwość założenia własnej firmy:

- Budowlana (Potrzebne środki do materiałów itp...)

- Wodociągowa (Firma zajmująca się wodą itp...)

 

Partie Polityczne dalej bez zmian...

 

 

Posady na serwerze:

1. Prezydent - Głowa Państwa / Miasta

2. Premier - Zajmujący się sprawą gospodarki.

3. Członek PiS - Zajmuje się prawem Państwa

4. Członek ZuS - Zajmuje się skarbem państwa.

5. Poseł - Pomocnik państwa

6. Sąd - Stoi na czele prawa

7. Policjant - Stoi na czele prawa

8. Lekarz - Stoi na czele zdrowia i higieny.

9. Urzędnik - Pomocnik państwa.

10. Mieszczanin 7

11. Mieszczanin 6

12. Mieszczanin 5

13. Mieszczanin 4

14. Mieszczanin 3

15. Mieszczanin 2

16. Mieszczanin

17. Bywalec

18. Nowy

19. Uczeń

20. Żebrak

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Czekam na wasze opinie, propozycję oraz chętnych do pomocy :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Projekt serwera zostawł wstrzymany z powodu Małego zainteresowania ze strony graczy.

 

Dziękuję i życzę wam wszystkim miłej gry :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...