Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Smartfon wybrać/kupić ? Zastanawiam się nad LG Spirit 4G LTE. LUB LG Leon 4G LTE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Zastanawiam się nad LG Spirit 4G LTE. LUB
LG Leon 4G LTE Który z wyżej wymienionych byłby najrozsądniejszym wyborem ?

post-1282226-0-15162000-1432149159.jpg

LG Spirit

Ekran – 4.7 cala HD (312 ppi)
Procesor – 1.2GHz or 1.3GHz Quad-Core*
Kamera – Tył 8MP lub 5MP* / Przód 1MP
Pamięć – wbudowana 8GB / RAM 1GB
Bateria – 2,100mAh (wymienialna)
Android 5.0 Lollipop
Sieci – LTE Cat. 4 / HSPA+ 21Mbps
Wymiary – 133.3 x 66.1 x 9.9mm


LG Leon

Ekran – 4.5 cala FWVGA (220 ppi)
Procesor – 1.2GHz lub 1.3GHz Quad-Core*
Kamera – Tył 8MP or 5MP* / Przód VGA
Pamięć – wbudowana 8GB / RAM 1GB
Bateria – 1,900mAh (wymienialna)
Android 5.0 Lollipop
Sieci – LTE Cat. 4 / HSPA+ 21Mbps

Wymiary – 129.9 x 64.9 x 10.9mm

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

LG Spirit lepszy

dlaczego a kórat ten mam kupić uzasanisz mi to ?

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

dlaczego a kórat ten mam kupić uzasanisz mi to ?

Ma lepszy i większy ekran, aparat oraz troszkę pojemniejszą baterie.
Opublikowano

Wydajniejszy będzie leon bo ma mniejszą rozdziałkę, ale bierz spirit'a. Podzespoły te same, rozdziałka jak i ekran większy no i matryca jest lepsza. A co do zdjęć to polecam popatrzeć na testy w necie i samemu porównać.

Opublikowano

Wydajniejszy będzie leon bo ma mniejszą rozdziałkę, ale bierz spirit'a. Podzespoły te same, rozdziałka jak i ekran większy no i matryca jest lepsza. A co do zdjęć to polecam popatrzeć na testy w necie i samemu porównać.

ok dzieki :)

Ma lepszy i większy ekran, aparat oraz troszkę pojemniejszą baterie.

OK.OK DZIEKS ZOBACZE :) JESZCZE

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

Porównując wszystkie dane jakie wypisałeś w każdym względzie Spirit jest lepszy. Co tu uzasadniać?

O 0.2 cala większy ekran z lepszą matrycą, rozdzielczością HD

Lepszy aparat, a z przodu kamera 1mp, a nie kupskowa VGA

Pojemniejsza bateria (200mAh zawsze coś)

Cieńszy niż leon

 

Fakt, że im większa rozdzielczość tym procesor się bardziej dławi, ale jednak warto mieć HD w telefonie, bo filmy HD nie będą się odtwarzały lub będą zjechane oraz nie będzie widać pikseli na ekranie, a w Leonie już może się tak zdarzyć.

Opublikowano

Porównując wszystkie dane jakie wypisałeś w każdym względzie Spirit jest lepszy. Co tu uzasadniać?

O 0.2 cala większy ekran z lepszą matrycą, rozdzielczością HD

Lepszy aparat, a z przodu kamera 1mp, a nie kupskowa VGA

Pojemniejsza bateria (200mAh zawsze coś)

Cieńszy niż leon

 

Fakt, że im większa rozdzielczość tym procesor się bardziej dławi, ale jednak warto mieć HD w telefonie, bo filmy HD nie będą się odtwarzały lub będą zjechane oraz nie będzie widać pikseli na ekranie, a w Leonie już może się tak zdarzyć.

ok dzięki wielkie .

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...