Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co sądzisz o nowym sposobie komunikacji na serwerze?


Jak bardzo jesteś szczęśliwy?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. -=-=-=-=-=-=-=-

    • Bardzo : )
      1
    • Jest super : )
      2
    • Świetnie : )
      0
    • Kocham to : )
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

metoda jest banalnie prosta, by nadać wiadomość potrzebna Ci będzie zapalniczka i drugi gracz.

 

Najpierw odpalasz zapalniczką by zmienić swój status dla wszystkich w twoim zasiegu, jako chetny do rozmowy i czekasz aż ktoś się zgłosi

 

później gdy już nawiązesz kontakt wzrokowy ze swoim odbiorcą, możesz zacząć pisać

 

pisanie polega na tworzeniu zestawów, jeden zestaw to jedna litera,

 

Zestaw literki A - szybko zapal i zgaś

Zestaw literki B - szybko zapal, zgaś, zapal i zgaś

Zestaw literki C - szybko zapal, zgaś, zapal, zgaś, zapal i zgaś

 

noi takim oto sposobem aż do ostatniej literki, znaku specialnego czy spacji : ) w zależności od miejsca literki w alfabecie tyle razy musisz zapalać i zgaszać.

 

teraz proszę weź udział w mojej ankiecie i odpowiedz jak bardzo się cieszysz z wynalezienia tak wspaniałej metody komunikacji.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Dla mnie to jest trochę do dupy komu by się chciało 50 razy zapalać i gasić żeby "Z" napisać czy coś ? Bym odpowiedział również w ankiecie ale niestety nie ma poprawnej odpowiedzi.

Opublikowano

Pomysł orginalny lecz troszeczke bez sensu ponieważ szybko by się zepsuła zapaliniczka lecz plusem jest to że można komunikować się z gildią czy np.: zacznie się atak, widzimy jakiegoś gracza itp. 

 

Powodzenia ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...