Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy jagdtiger 8.8, T34 i Lowe dostały jakieś nerfy?


izari

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Miałem dość dużą przerwę od wota, ale niedługo wracam i jestem zainteresowany zakupem w/w trójki. Dostały w ostatnim czasie jakieś nerfy? (5-6 miesięcy). Jeśli tak, to jakie? 

Dzięki

Opublikowano

Nie, ale doszły czołgi, które są od nich dużo lepsze. Tę trójkę już nikt nie kupuje, są za słabe. 

Opublikowano

Nie, ale doszły czołgi, które są od nich dużo lepsze. Tę trójkę już nikt nie kupuje, są za słabe. 

Trochę smutno to słyszeć :D A ma myśli mówiąc "są za słabe" masz to, żę są już dość oklepane i każdy wie jak na nie grać?

 

 

T34 nie dostał.

Lowe - dostał buffa ;v

jagdtiger 8.8 nie dostał

 

Kup AMX CDC milion razy lepszy i nowy ;)

CDC ładnie wygląda, ale od medów trzymam się z daleka, bo nie ogarniam prawie że w ogóle gry na nich, a poza tym to francuzów też się boje rozwijać, bo uchodzą za ciężkie do opanowania. Cena też mnie trochę martwi, bo może się stać tak jak z super persem - ale to raczej można podpiąć do wszystkich premiumów.

Trochę słabo, że poza fcm 50 t i w/w cdc nie ma nic innego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...