Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Koń ginie po zejściu z niego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Wrzuciłem wczoraj pliki na hosting żeby nie włączać serwera już na swoim kompie.

 

I pojawił się 1 poważny problem, konie giną gdy się na niego wejdzie i pojeździ trochę albo gdy się z nich zejdzie.

Na single działa dobrze mogę wejść i zejść z konia lecz na multi nie daje mi to szans.

 

Wersja silnika 1.7.9

Pluginów brak na dodatkowe konie

skrypt na alias do komendy z permisją na resp konia

skrypt na blokadę bicia koni.

command /kon:
    spawn adult horse at player
    set name of spawned entity to "&bKon &9%player%"
 
on damage:
    victim is a Horse
    if name of victim is "&bKon *":
        cancel event

te skrypty wyżej respią i bronią koni.

Nic więcej.

 

A jednak konie giną po zejściu i nic nie mogę z tym zrobić, usuwałem już skrypty ale nadal to samo

TEMAT


 


Opublikowano

Nie jestem może i mistrzem skryptów, ale pisze on:damage , jesli nie bedzie errora to sprobuj to usunac.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Właśnie nie mogę, on damage sprawdza czy dana postać otrzymuje obrażenia.

Jeżeli tak anuluje te obrażenia i kończy działanie

 

Usuwając to gracze będą mogli zabić konia innego gracza

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...