Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Kilka Pytań , Ważne, Zobacz !


metin2GM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka pytań ...

 

 

1. Mam stałe IP , czy jest możliwe zrobienie serwera No - Hamachi ? Chodzi o serwer na około 100 osób (Mój komputer ciągnie koło 300..)

 

Czy było by to możliwe, bo wiem że można NoHamachi ale na Zmiennym IP sposobem No-IP .

 

2. Jeśli miałbym wykupić dedyk , to jak ma się ten host nazywać, V-Server czy jak? ;> Ma ktoś już może sprawdzone hosty pod serwer Metin2?

 

3. Czy można by było wgrać tzw. Ochronę Krajową, chodzi o to że np. Ludzie z krajów innych niż Polska i tam Francja itd. nie mogą wejść na serwer czy też na Reje?? (Chcę się pozbyć Chinoli.)

 

 

Proszę o szybką odpowiedz.

 

Z góry dziękuje, LeeQ

36599.png
Gość PanZagłady
Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/112454-howto-serwer-no-ip-video-tut/

Gość PanZagłady
Opublikowano

W takim razie nic nie zrobisz . Jedynie mozesz zadzwonic do dostawcy twojej sieci z pytaniem czy jest mozliwosc przyznania zew. ip .

Opublikowano

Nie doubluj postów używaj opcji edytuj

Pokaż jakie ip masz na twojeip.wp.pl

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Teraz jestem nie na swoim komputerze więc to jutro sprawdze...

Napewno mam wewnętrzne gdyż mój ojciec nie chce zewnętrznego bo mówi ze wirusów w h** bym nałapał...

36599.png
Opublikowano

Codziennie mam takie samo IP, mam router podzielony na 3 kompy , każdy komp ma inne IP .

 

Tak spradzałem te dane na jednym ze stron.... A raczej na trzech :]

 

A jeśli chodzi o te cmd to jutro zobaczę jak będę w house.

36599.png
Opublikowano

Odblokowujesz porty w routerze i stawiasz serwer

Ja na twojeip.wp.pl

Mam zew

a w cmd wew

A jednak serwer chodzi na to z twojeip...

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

W ten tajemniczy sposób to robisz ;D

http://www.mpcforum.pl/topic/134093-odblokowanie-portow-na-kazdym-routerze/

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Gość PanZagłady
Opublikowano

W port forwarding jest wiekszosc routerow wiec Twoj tez powinien byc. Ale dlink ma juz w sobie chyba odblokowywanie portow jak sie nie myle.

Opublikowano

A więc mówicie że jak odblokuje te porty to powinno mi śmigać tym sposobem NO-IP?

 

Mój mode to : D-Link DIR-300

36599.png
Opublikowano

Jeśli odblokujesz to będzie śmigać

Jeśli nie masz zmiennego ip nie rób no-ip

Bo po co ?

Zrób normalnie na zew.ip

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Ale ja mam wewnętrzne IP , jestem tego 100% pewny bo moj starszy by sie na Zew nie zgodził...

36599.png
Opublikowano

Ok jestem już w domu.. Wpisuje CMD i powiem co i jak...

 

 

W Adres IP mam : 192.168.0.100

Maska podsieci : 255.255.255.0

Brama domyślna : 192.168.0.1

 

Więc?

36599.png
Opublikowano

masz wewnetrzne IP

Masz 3 możliwości

1 Zrobic serwer hamachi

2 Kupic dedyka

3 Przekonać ojca do zmiany IP na zewnetrzne

bdccLsFwED.png

Opublikowano

1. Już miałem ich kilka, nuda bo Spam na Hamachi jak cholera, chodzi mi o serwer bez babrania, tylko wrzucenie spol i jazda ;]

2. To jest ostateczność

3. Musiałbym go mocno poprosić, ale by się i tak napewno nie zgodził ;/

36599.png
Gość PanZagłady
Opublikowano

Drogi kolego to są hostingi pod serwisy , portale i strony WWW a nie pod serwery gry.

 

Do gier musisz kupić serwery dedykowane:

 www.ovh.org

 www.kimsufi.pl

- seria KS.

 

To dobra polska firma oferujaca dedykowane serwery na kazda kieszen. Sa oczywiscie tez inne w GOOGLE sporo dedykow mzona znalezc hm tylko bierz pod uwage kazdy mozliwy kruczek ^^ w postaci OPLATY INSTALACYJNEJ itd. .

 

Hostingi mozesz wykupic na swoja strone dla serwera i polaczyc z baza serwera dedykowanego ,ale nie wiem czy posiadasz az taka wiedze.

Sprawa wyjasniona.

Zamykam temat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...