Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam problem z wyborem telefonu :( Zastanawiam się nad Lumia 735,HTC Desire 620 oraz LG Spirit 4G LTE. Który z wyżej wymienionych byłby najrozsądniejszym wyborem ?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. astanawiam się nad Lumia 735,HTC Desire 620 oraz LG Spirit 4G LTE. Który z wyżej wymienionych byłby najrozsądniejszym wyborem ?

    • HTC Desire 620
      1
    • Lumia 735
      1
    • LG Spirit 4G LTE
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Witam ! Mam problem z wyborem telefonu :( Zastanawiam się nad Lumia 735,HTC Desire 620 oraz LG Spirit 4G LTE. Który z wyżej wymienionych byłby najrozsądniejszym wyborem ?

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Opublikowano

Nie przeszkadza Ci wielkość i waga htc? Na czym Ci zależy?

Opublikowano

­

 

Nie przeszkadza Ci wielkość i waga htc? Na czym Ci zależy?

Nie przeszkadza mi a ni wielkość i nawet waga i zależy mi na tym żeby był elegancki,ładny wydajnośc miał dobrą i żeby był aparat powyżej 8 mpx i z lampą led żeby był i z sprzodu aparacik sprzodu bardzo dobry :)


A do czego telefonu potrzebujesz?

do robienia selfie i dosyć dobry aparacik miał sprzodu i styłu i z lampą led był :) i do dzwonienia do gier ale nie za bardzo gram teraz w gry chyba że grał bym na telefonie typu QUIZOWANIE ITD ITP TAKIE MYŚLOWE COŚ TAKIEGO :) ALE CHYBA SIE ZDECYDUJE NA 

LG Spirit 4G LTE ALBO HTC Desire 620 :)

"Życie jest prawdziwe, gdy ma się cele".
wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!![/size]
2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...