Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ekko - prezentacja bohatera & interakcje z bohaterami.


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obejrzałem już filmiki i nie mogę doczekać się wypróbowania go na SR, a Wy? ;) Jego kwestie są całkiem ciekawe, wszystkie są świetnie dobrane. Co Wy o nim sądzicie? 

 

Ale i tak najlepsza kwestia jest do VI - " Witam Panią, co sprzedaje się tanio. "

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9tJI9WOrR7I

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Swietna postac, fajne podteksty. Mam nadzieje, ze bedzie playable na topie.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Jakoś nie robi na mnie wrażenia (mechanika). Nic ciekawego, nic WOW. Jedyne, co mi się podoba, to unikalne kwestie oraz jako-tako wygląd postaci.

Opublikowano

Póki co jedynie kwestie fajne :) Zobaczymy jak mechanika, bo tu według mnie za mało widać, a chciałbym zobaczyć potężne combo :D

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

O co chodzi z Ekko I jinx ? O_o

 

Z tego, co wyczytałem na forach, Ekko był zakochany w Jinx, jednak ta, po odejściu VI zaczęła rozmawiać ze swoimi "zabawkami", po czym Ekko uznał ją za szaloną i zaprzestał wszelkich działań. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Moim zdaniem ta postac bedzie OP pomyslcie jakie mozna nią plejsy robic albo akcje z PBE  jak np po powrocie do bazy mozna dac ulta i sie wrócić do miejsca przed recallem

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Moim zdaniem postać OP, mechanika, wygląd... To jest postać, którą bym grał z przyjemnością.

Tylko nasuwa się pytanie, kiedy kolejny patch? ;>

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano



Póki co jedynie kwestie fajne :) Zobaczymy jak mechanika, bo tu według mnie za mało widać, a chciałbym zobaczyć potężne combo :D


Proszę bardzo.
Opublikowano

 

 

Proszę bardzo.

 

Póki co jak widać, Ekko to ciężka postać do zabicia, ale pod AD jak i pod AP daje radę, więc nie jest z Nim źle. 

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...