Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Świat - jak zrobić na serwer lobby?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

 

 

Mam Pytanie, jak zrobić świat taki na serwer lobby, czyli nie płaski ani zwyczajny tylko gdzie nic nie ma, puska, i ja tam chce zbudowac lobby.

 

 

Aby stworzyć pusty świat, potrzebujesz 2 pluginów: Multiverse-Core i CleanroomGenerator.

 

Po załadowaniu się tych dwóch wtyczek wpisujesz komendy:

* /mv create <nazwa> normal -g CleanroomGenerator:.

* /mv tp <nazwa>

* /mv confirm.

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/cleanroomgenerator/

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/multiverse-core/

Opublikowano

­

 

 

Aby stworzyć pusty świat, potrzebujesz 2 pluginów: Multiverse-Core i CleanroomGenerator.

 

Po załadowaniu się tych dwóch wtyczek wpisujesz komendy:

* /mv create <nazwa> normal -g CleanroomGenerator:.

* /mv tp <nazwa>

* /mv confirm.

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/cleanroomgenerator/

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/multiverse-core/

 

a Jaka komenda żeby stworzyć jakiś blok ?

Żebym mógł na nim budować

Opublikowano

­

 

a Jaka komenda żeby stworzyć jakiś blok ?

Żebym mógł na nim budować

 

Gdy masz WorldEdit, wystarczy /up 1.

 

Gdy jesteś na vanilli, przydatna jest komenda /setblock <x> <y> <z> <id_bloku>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...