Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE 19/05 Zmiany w masterkach i bohaterach


Mileno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jinx znów nerf, mały, aczkolwiek zapewne będzie odczuwalny. Balans w masterkach ciekawy, trzeba będzie wypróbować te zmiany. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

riot jest po prostu pojebany nie dość że z jej utta główno zrobili to jeszcze do q się dopierdolili , przecież niedługo ja adc soraka na lini zje

za to jebanego dravea nic nie ruszą który bez itemów nawet dmg siecze , zjebani kretyni

 

Opublikowano

ale jak z blista bijesz się na przykład z dravenem na 6 lvl to za każdym razem on wygra , jej ulta nie opłaca sie puszczać , ciekawe jak by twojego maina nerfili niedojeby zasrane

Nowicjusz
Opublikowano

Nie lubię Riotu. Dlaczego ani tak krzywdzą biedną Jinx? :(

Po tych ostatnich nerfach ludzi przestali grać Jinx, nie wiem z jakiego powodu.

Jinx dalej jest jednym z najlepszym adc w grze. 

Opublikowano

wiem ale oni chcą po prostu ustalićswoją mete

jinx dostał anerfa na R , ale nadal sporo osób nią gra to ruszają jej Q

ostatnio głupia tristana dostała buffy ale nikt nią nie gra i mnie się wydaje że chcą jinx tristaną zastąpic w mecie

Opublikowano

wiem ale oni chcą po prostu ustalićswoją mete

jinx dostał anerfa na R , ale nadal sporo osób nią gra to ruszają jej Q

ostatnio głupia tristana dostała buffy ale nikt nią nie gra i mnie się wydaje że chcą jinx tristaną zastąpic w mecie

Nie ośmieszaj się już.

@topic bardzo dobrze, że znerfili jinx. Zmiany w masterkach ciekawe.

Opublikowano

Nie ośmieszaj się już.

@topic bardzo dobrze, że znerfili jinx. Zmiany w masterkach ciekawe.

 

Jakoś wam pieprzone ponad pół roku nie przeszkadzała Jinx. Zaczęli nią grać na LCS'ach, orali tam = NERF.  Beka beka i beka. Ale ludzie mainujący tak czy siak będą nią grać.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

wiem ale oni chcą po prostu ustalićswoją mete

jinx dostał anerfa na R , ale nadal sporo osób nią gra to ruszają jej Q

ostatnio głupia tristana dostała buffy ale nikt nią nie gra i mnie się wydaje że chcą jinx tristaną zastąpic w mecie

To nie wiem ...na cholerę stoisz obok dravena.... ,co ty tam robiłeś!?

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Te zmiany Jinx raczej ją niewiele zabolą. Ludzie i tak będą nią grać. W sumie ja się cieszę - mniej ludzi kaleczących Jinx w teamie <3.

Opublikowano

Jinx nerf jak najbardziej zasluzony, w kazdej grze w ktorej widze ze jest ta postac jestem w stanie powiedziec ktora druzyna na 80% wygra. Ten ult jinx to za malo.

 

@PazdziochOH widac ze braz, draven to gowno dlaczego mieliby go nerfic?

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Jinx nerf jak najbardziej zasluzony, w kazdej grze w ktorej widze ze jest ta postac jestem w stanie powiedziec ktora druzyna na 80% wygra. Ten ult jinx to za malo.

 

@PazdziochOH widac ze braz, draven to gowno dlaczego mieliby go nerfic?

daj dravenowi 2 kile  na początku i poczekaj do late i zabaczymy czy główno ,,brązie ''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...