Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Santeria.pl - Autorski ItemShop i GUI Nagród


Azprime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


Cześć, w tym temacie wraz z Krzywym oraz Asparte przedstawiamy Wam autorski ItemShop, który znajdziecie na serwerze Santeria.pl oraz GUI nagród za wykonanie jednorazowych dungeonów poziomowych. Co do samych dungeonów, są one jednorazowe, co 10 poziomów. Jeśli macie jakieś sugestie, pytania zapraszamy do komentowania ;)


 


 


Strona Główna Projektu:


 


http://santeria.pl/

 


Fanpage Projektu:


 


http://facebook.pl/SanteriaMT2

 


is1.png


 


is2.png


 


skrzynki.png


 


Inne nasze prace:


 


Nowy Panel Postaci:


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1415144-ss-santeriapl-nowy-panel-postaci/

 


Nowy wygląd Clienta:


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1413397-ss-santeriapl-nowy-wygl%C4%85d-clienta/

 


System Kostiumów oraz Fryzur:


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1404537-vm-zapowiadamy-santeriapl-innowacyjny-system-kostium%C3%B3w-i-fryzur/

 


Alchemia Smoczych Kamieni:


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1409730-ss-santeriapl-alchemia-smoczych-kamieni/

 


Edytowany System Gildii:


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1401049-ss-santeriapl-edytowany-system-gildii/

 


Edytowane Mapy:


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1401049-ss-santeriapl-edytowany-system-gildii/

 


Filmy z serwera:


 


Edytowane Mapy:


 


https://www.youtube.com/watch?v=aW59d08KxrA


 


System Kostiumów i Fryzur:


 


https://www.youtube.com/watch?v=GAbwGl6kNnY


Opublikowano

Wyczuwam jeden z lepszych serwerów roku, oby nie skończyło się jak z ascraialem s2 gdzie słowo HARD zostało wzięte zbyt poważnie.

Opublikowano

Wyczuwam jeden z lepszych serwerów roku, oby nie skończyło się jak z ascraialem s2 gdzie słowo HARD zostało wzięte zbyt poważnie.

 

Santeria to Medium z elementami zarówno Easy, jak i Harda, maksymalny level to 115, wiecej informacji masz na naszym fanpage oraz w innych tematach prezentujacych serwer ;)

Opublikowano

Mysle ,ze Lourt nie spierdzieli i zeby ten 115 sie wbijalo niczym na PLu :)

 

Lourt nie jest tu technikiem, tylko Asparte. Od 100lv trzeba się będzie troche pomęczyć z expem ;)

Opublikowano

Serwer wyglada bardzo elegancko.

U kogo planujecie serie z Waszego serwera?

W wakacje mam nadzieje ze powtorzy sie sytuacja jak na Asc s1 czyli 3k online ;)

Opublikowano

Będzie tutaj u Was Lykan? Bo na wcześniejszych "SS" był bonus, przeciwko Lykanom, a w którymś poście widziałem, że nie.

2887814279715911366194.png

To jest prawdziwe Metinowe Pierdo*nięcie. EasY/MediuM Serwer z 5 Klasą Postaci.

Opublikowano

Będzie tutaj u Was Lykan? Bo na wcześniejszych "SS" był bonus, przeciwko Lykanom, a w którymś poście widziałem, że nie.

GPURXlK.png

tenor.gif

 

Opublikowano

Będzie tutaj u Was Lykan? Bo na wcześniejszych "SS" był bonus, przeciwko Lykanom, a w którymś poście widziałem, że nie.

 

Zrezygnowalismy tymczasowo z tego pomyslu, byc moze zostanie wprowadzony 2/3 msc po starcie serwera, ale na chwile obecna nie. 

 

O wiele lepszy IS niż na asca*. :v

Propsuję.

Ile SM za 30zł SMS? 500? Nie zróbcie za drogiego tego ISu ;p

 

Co do ilosci SM za 30 zl, trafiles. Ceny beda zblizone do tego na asca.

Opublikowano

co wam przeszkadza ten lycan? zaj*ebista postać!

 

Temu nie zaprzeczam, ale patrze bardziej pod kątem planów na serwer, aby przez jak najdłuższy czas utrzymać jak największą ilość online, a dobrze zrobiony Likan wprowadzony po jakimś czasie może sie do tego przyczynić ;)

Opublikowano

Ładnie zrobiony, jestem pod wrażeniem. szczerze, nie mam się do czego doczepić.

azbest_6038.png


Elo kochanie masz u mnie branie <3

Opublikowano

Temu nie zaprzeczam, ale patrze bardziej pod kątem planów na serwer, aby przez jak najdłuższy czas utrzymać jak największą ilość online, a dobrze zrobiony Likan wprowadzony po jakimś czasie może sie do tego przyczynić ;)

Tak wprowadzicie likana po 2 miesiacach . Kazdy juz bedzie mial zrobione eq i bedzie dupa .Nowe bony ,kd ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Tak wprowadzicie likana po 2 miesiacach . Kazdy juz bedzie mial zrobione eq i bedzie dupa .Nowe bony ,kd ?

Na likana i tak trzeba byłoby osobne eq robić, a jak wejdzie likan to też trochę czasu zejdzie zanim się mu wbije eq, lvl, skille.

tenor.gif

 

Opublikowano

Tak wprowadzicie likana po 2 miesiacach . Kazdy juz bedzie mial zrobione eq i bedzie dupa .Nowe bony ,kd ?

 

Zupełnie inna bajka na jest na PLu, gdzie zmianki i KD kosztują majątek, a zupełnie inna na serwerach Medium, gdzie zmianki i KD są bardzo łatwo dostępne. Poza tym jak wprowadzalibyśmy likana, to napewno nie zrobilibyśmy dodatkowego ABS'u tak jak miało to miejsce na PL'u. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No co tu dużo gadać, dla mnie to jest świetne... ten IS mnie zaskoczył :D

sysuniadangos.png

Pomogłem Ci w czymś ? Spodobał Ci się mój post ? Nie bądź obojętny. Daj LIKE! :)

|+++| 50 POSTÓW - 26.02.13 12:13|+++|

Opublikowano

Witajcie. Jak pobraliście klienta i chcieliście wypakować to pokazywał sie wam taki bład? bo nie wiem co jest... prosze o pomoc...

http://wrzucaj.net/nY6

 

Archiwum nie pobrało się do końca i zostało Ci nic innego jak pobrać clienta jeszcze raz.

 

Twoja waga clienta: [1.167.915 KB]

Poprawna waga clienta: [1.169.835 KB]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...