Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Net-speak również na maszynach z ovh!


Gość matej654321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od niedawna w ofercie net-speak można również kupić swój serwer na maszynie z ovh czyli we Francji. Nie ważne czy Polska czy Francja mamy zapłacić tyle samo. Chyba każdy wybierze Polskę. Co o tym sądzicie? 

Opublikowano

Mówisz o Voice VPS czy Serwerze VPS. Bo voice mają różne ceny.

 

Poza tym oni mają : 

  • Lokalizacje:
    • Polska - Hosteam
    • Francja - OVH

 

Nie wiem, daj link do zródła.

Opublikowano

Mówisz o Voice VPS czy Serwerze VPS. Bo voice mają różne ceny.

 

Poza tym oni mają : 

  • Lokalizacje:
    • Polska - Hosteam
    • Francja - OVH

 

Nie wiem, daj link do zródła.

 

Mówię o slotach. http://net-speak.pl/zamow_teamspeak3.php

Śmieszne trochę, że taka sama cena.

Opublikowano

To wszystko przez ostatnie problemy z atakami DDoS.

Net-Speak nadal będzie sprzedawał tylko dla Polaków spokojnie :)

Hosteam oFFline!


 


05961375674935711507.png


 


Moje motto: CTRL+C i CTRL+V

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cena wydaje się za wysoko jak za ulokowanie serwera w ovh , hosteam to jednak coś lepszego niż ovh a jednak cena jest taka sama. Jeżeli net-speak tego nie wycofa to jednak ktoś i tak kupuje serwer ulokowany na ovh :)

8zYYF16.gif?1


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...