Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zacząć grę, jaka broń kupić, jak zarabiać?


Sebekxz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm tak na początek nie przejmuj się broni i żadnym eqwipunkiem xD,po prostu rób po kolei wszystkie misje i planety,od czasu do czasu wpadnie ci jakiś nowy schemat to go zrób.I tu już wolna ręka dla ciebie bo celem warframe jest posiadanie wszystkiego,a więc możesz zaczynać nawet od boltora prime jak i orthos prime dwie dobre bronie jak je wymaxujesz.A hajsy hmm tak samo rób misje a jeśli taki hard dropienie hajus to jest coś takiego jak dark sector,zależy od patchu itp itd gdzie najlepiej dropi

 

W razie jakichkolwiek pytań związanych z grą możesz pisać do mnie na steam : http://steamcommunity.com/id/MystroGanZ/

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam dołączać się do ludzi na regionie na misje w pustce, gdzie lecą części Prime. Polecam t2-t3 przechwycenia, eksterminacje czy obrony mobilne, ponieważ są szybkie i proste. Części Prime sprzedajemy na angielskim handlu za platynę, za którą następnie kupujemy rzeczy, które interesują nas. Polecam na początek zrobić Boltora Prime czy nawet Bratona Prime, z pobocznych polecam Lexa Prime, który jest świetny i dość tani oraz Orthosa Prime jako melee. Dlaczego handel na EN? Ponieważ na PL mało kto jest na handlu. Jak się wbić na EN? Zmienić język w launcherze. Polecam robić wszelkie eventy, alarmy taktyczne oraz alarmy na reaktory i katalizatory, dołączając się do ludzi zbierających grupy na regionie. Jeśli grupować wolisz się też z angolami (co jak co są bardziej ogarnięci), oni preferują do zbierania składu chat rekrutacji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...