Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE 15/05 Zmiany w Ekko i Karmie


Mileno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekko:

 - Postać jeszcze nie wyszła na serwery live, a już dostała nerfa ;_; Rito pls

 

Coś czuje, że ten ekko to kosa będzie bez względu na te nerfy, bo narazie jak grałem na pbe to ciął równo.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Pomocnik
Opublikowano

Zmiany w Karmie na pewno wyjdą jej na dobre, natomiast o Ekko trudno się wypowiadać, bowiem nie ma go jeszcze w grze.

Opublikowano

Ekko:

 - Postać jeszcze nie wyszła na serwery live, a już dostała nerfa ;_; Rito pls

 

Coś czuje, że ten ekko to kosa będzie bez względu na te nerfy, bo narazie jak grałem na pbe to ciął równo.

Mam pytanie, na jaką pozycje jest ten Ekko i jest to ap czy ad postać?

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Mam pytanie, na jaką pozycje jest ten Ekko i jest to ap czy ad postać?

Postać AP mid/top/jungle bardzo dobra postać i całkiem mobilna :) zmiany u karmy na duży

Opublikowano

pasywka - slow + dmg co 3 hity q - slow + duży dmg w - dmg od straconego hp w % , slow , stun , tarcza E - dash , doskok do wroga , dmg , nakłada efekty on hit i efekty przedmiotów r - heal,mobility,ogromny dmg

 

 

Za dużo tego jak na jednego championa. Perm ban is coming

Nowicjusz
Opublikowano

Ekko:

 - Postać jeszcze nie wyszła na serwery live, a już dostała nerfa ;_; Rito pls

 

Coś czuje, że ten ekko to kosa będzie bez względu na te nerfy, bo narazie jak grałem na pbe to ciął równo.

Nie rozumiem... Dają postacie na PBE po to aby sprawdzić czy nie są zbyt op. 

To chyba proste i logiczne.. :)

Opublikowano

Ekko 2/10

Nie wiem czemu ale zmiany Karmy mi się ani trochę nie podobają. Wydaje mi się teraz słabsza. ;-; 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...