-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Burned123
Burned123
Witajcie!
Mam notebooka na którym eksperymentuje z systemami, który jest najładniejszy i najbardziej płynnie działa. O dziwo wybór padł na Windows 8.1
ale do rzeczy.
Na początku był Windows Vista i wykrył wtedy kartę AMD Radeon (nie pamiętam nazwy), następnie Windows 7 i również wykrył kartę AMD Radeon ale tym razem o innych numerkach, bo pamiętam, że jakaś różnica była. Następnie był Linux Ubuntu i ten to w ogóle jakąś standardową karte graficzną wykrył (VGA czy jakoś tak..) no i teraz Windows 8.1 który z dupy wykrył Intel Graphics Media Accelerator 3150 (Microsoft Corporation - WDDM 1.0) i do czego zmierzam? Otóż w wcześniejszych przypadkach pobierałem sterowniki (lub nie trzeba było) i miałem od razu rozdzielczość 1024x728, ale w tym przypadku mam 1024x600 i chciałbym to zmienić, ale po zainstalowaniu sterowników Intela pod Windows 8.1 nic się nie zmienia albo wyskakuje błąd, że błędna wersja sterowników. Ktoś ma jakieś pomysły lub spotkał się z czymś podobnym?
5 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.