Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co chcielibyście widzieć na serwerze RPG?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Człowieku, nie tak żeby Cię zniechęcić  do pracy czy coś ale:

Tworzenie serwerów PRG / RP oraz SkyBlock po części to najbardziej żmudna praca, tworzysz coś miesiącami żeby wiedzieć że był prostszy sposób na to.

Musisz idealnie dobrać pluginy czy skrypty do trybu, nie możesz dać czegoś co ine pasuje do trybu bo tutaj mamy dość IsiHC czy innego gówna które nie ma nic wspólnego wgl z nazwą serwera.

Więc przy złym dobraniu zjadą Cię tutaj ludzie dosłownie

Musisz mieć sporo samozaparcia, czasami robisz coś 100x a to nadal nie działa jak powinno, albo po prostu nie możesz znaleźć tego czego szukasz

Nie możesz zrobić tutaj tematu "Czy Zagrasz na Serwerze" jeżeli nie masz szans na jego otwarcie, ponieważ ludzie Cię tutaj znienawidzą

 

2. Musisz mieć naprawdę dobry pomysł na RPG, nie może to być MT2 Czy sam Gothic, musisz dodać coś więcej oraz musisz zrobić to dobrze

 

3. Tak więc żeby warna nie było:

Dodaj misję na konia oraz zablokuj ich naturalny resp na mapach.

Dodaj Questy, najlepiej Quests bo BTQuest jest jak statek kosmiczny nie ogarniesz, jest tam 20stron A4 tutorialu jak zrobić 1 Quest

Dodaj jakieś ciekawe miejsca dungeony, miasta postacie które coś robią rozmawiają z graczem oraz dają zadania

TEMAT


 


Opublikowano

1. Człowieku, nie tak żeby Cię zniechęcić  do pracy czy coś ale:

Tworzenie serwerów PRG / RP oraz SkyBlock po części to najbardziej żmudna praca, tworzysz coś miesiącami żeby wiedzieć że był prostszy sposób na to.

Musisz idealnie dobrać pluginy czy skrypty do trybu, nie możesz dać czegoś co ine pasuje do trybu bo tutaj mamy dość IsiHC czy innego gówna które nie ma nic wspólnego wgl z nazwą serwera.

Więc przy złym dobraniu zjadą Cię tutaj ludzie dosłownie

Musisz mieć sporo samozaparcia, czasami robisz coś 100x a to nadal nie działa jak powinno, albo po prostu nie możesz znaleźć tego czego szukasz

Nie możesz zrobić tutaj tematu "Czy Zagrasz na Serwerze" jeżeli nie masz szans na jego otwarcie, ponieważ ludzie Cię tutaj znienawidzą

 

2. Musisz mieć naprawdę dobry pomysł na RPG, nie może to być MT2 Czy sam Gothic, musisz dodać coś więcej oraz musisz zrobić to dobrze

 

3. Tak więc żeby warna nie było:

Dodaj misję na konia oraz zablokuj ich naturalny resp na mapach.

Dodaj Questy, najlepiej Quests bo BTQuest jest jak statek kosmiczny nie ogarniesz, jest tam 20stron A4 tutorialu jak zrobić 1 Quest

Dodaj jakieś ciekawe miejsca dungeony, miasta postacie które coś robią rozmawiają z graczem oraz dają zadania

Mapa będzie wielka (miasto, wioska, zamek króla, rynek, działki za $$$, surowcowa w stylu rpg) oczywiście po miapie będą porozrzucane dangeony i bossy :3. Aktualnie mam 78 questów, mapa w 45 % dodam że świat będzie podzielony na biomy. Co do pluginów będzie stary dobry factions oraz klasy (górnik, drwal, rycerz) Wzoruje się na upadłym już serwerze CrazyCraft i jego trybie RPG. Wersja serwera: 1.8 ponieważ najbardziej pasuje pod RPG

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...