Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bol od Finna: "Program przestał działać"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem że jak wejdę do gry bol mi się załaduje i skrypty i co jakieś 1-2 mnie wywala z gry i pisze że program przestał działać.

Bol'a jest zaktualizowany do wersji 5.9 proszę o pomoc.

Opublikowano

mam taki problem że jak wejdę do gry bol mi się załaduje i skrypty i co jakieś 1-2 mnie wywala z gry i pisze że program przestał działać.

Bol'a jest zaktualizowany do wersji 5.9 proszę o pomoc.

Proszę nie dobijaj mnie...

 

Po co zakładasz następny temat...

 

Poczytaj wcześniejsze.

 

PROBLEM JEST W TYM ŻE NIE MA ŁATKI DLA CRACKA OD FINNA JAK I DLA BOLA NORMALNEGO(NIE SĄ W PEŁNI ZAKTUALIZOWANE!)

Opublikowano

dasz link bo tam są tylko Fix ale nie to 

jak to to nie wiem jak to zrobić:/

Ale ty ciągle nie rozumiesz???

 

NIE MA UPDATU!

 

 

http://www.nulled.io/

 

 

Tam jest taki magiczny napis:

 

BoL Status: Outdated 5.9 | Talking about EloBuddy in any way is not allowed - official information will follow, and YES, it is a L# replacement - do not support shady businesses.

Opublikowano

Proszę nie dobijaj mnie...

 

Po co zakładasz następny temat...

 

Poczytaj wcześniejsze.

 

PROBLEM JEST W TYM ŻE NIE MA ŁATKI DLA BOLA OD FINNA(NIE JEST W PEŁNI ZAKTUALIZOWANY!)

Ty też mądrzejszy nie jesteś. 

Po 1. Nie ma czegoś takiego jak bol od finna. On zrobił tylko cracka.

Po 2. To jakiego bola używasz nie ma nic do rzeczy, aktualizacje robi spudgy.

Po 3. To nie wina cracka, lecz bola który nie jest do końca gotowy.

Po 4. Przestańcie zakładać te zjebane tematy, tak ciężko jest wejść http://forum.botoflegends.com/i przeczytać informacje nad sb ?

98873932203514685593.png

Opublikowano

a wiecie kiedy mniej więcej to naprawią ?

10 lat masz czy jak ? Jak zrobią to zrobią i c**j, ile można pytać. Idź jeszcze na forum bola się wypłacz na sb tak jak inne 500 osób.

98873932203514685593.png

Opublikowano

Ty też mądrzejszy nie jesteś. 

Po 1. Nie ma czegoś takiego jak bol od finna. On zrobił tylko cracka.

Po 2. To jakiego bola używasz nie ma nic do rzeczy, aktualizacje robi spudgy.

Po 3. To nie wina cracka, lecz bola który nie jest do końca gotowy.

Po 4. Przestańcie zakładać te zjebane tematy, tak ciężko jest wejść http://forum.botoflegends.com/i przeczytać informacje nad sb ?

1. O to mi chodziło każdy wie o co chodzi..

2. Masz racje.

3.Jeśli jest już udpate do normalnego bola vip to już jest i w cracku

4.To nie ja te zjebane tematy zakładam...

Opublikowano

Kultury trochę 

Nie da sie, aż mnie nosi jak ludzie z takim rakiem tu wchodzą i piszą te bzdurne tematy. Użyj troche mózgu a nie tylko na free info liczysz.

98873932203514685593.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...