Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wartość konta. Proszę o pomoc


lalik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Kończę przygodę z WoT i zamierzam spieniężyć moje konto. Nie mam pojęcia za ile mogę je wystawić i dlatego chciałbym prosić was o pomoc w wycenie.

 

A więc tak:

konto założone jest od: 15 kwietnia 2012 roku

Ocena w grze wynosi: 7423 punkty

Effi (XVM): 1460

Wn8 (XVM): 1541

Wn8 (Ostatnie 7 dni): 2035

Wn8 (Ostatnie 1000 bitew): 1786

 

Łączna ilość bitew na wszystkich czołgach: 52 574

W tym Wygranych: 51,89%

Zniszczonych/Zgonów: 1,56

Średni poziom czołgów: 7,24

 

Czołg o największej ilości rozegranych bitew: M18 Hellcat - około 5300 bitew (58% wygranych)

 

Czołgi premium:

  1. Tetrarch (tier II)
  2. PzKpfw Aust (t, II)
  3. LTP (t. III)
  4. StuG IV (t. V)
  5. Exelsior (t. V)
  6. Typ 3 Chi-Nu Kai (t. V)
  7. TOG II (t. VI)
  8. T26E4 SuperPershing (VIII)
  9. 112 (VIII)
  10. WZ-111 (VIII)

Czołgi X tieru:

  1. Object 140
  2. T62A
  3. IS-4
  4. IS-7
  5. E-50M
  6. E-100 (ponad 1000 rozegranych bitew)
  7. Maus
  8. Jagdpanzer E-100
  9. Waffentrager auf E-100
  10. T57 Heavy Tank
  11. E110E3
  12. E110E4
  13. Bat-Chatilon 25t
  14. AMX 50b
  15. FV215b(183)

Czołgi X tieru które są zbadane, ale nie kupione:

  1. 113
  2. GW E-100
  3. FV 4202
  4. FV215b
  5. Ob. 268
  6. Ob. 430
  7. STB-1

Konto od samego początku było/jest w jednym klanie.

Gratis dorzucam 2 miesiące premium (teraz są 3 miesiące ale zanim wystawie i zanim ktoś kupi to pewnie zostaną ~2 )

 

Tak więc co o tym myślicie? Ile mogę za to dostać?

 

A. I proszę o powstrzymanie się od komentarzy typu "wejdź na allegro i poszukaj". Byłem na allegro, szukałem. Ale ciężko o porównanie konta z jakimkolwiek innym pod względem wartości, ponieważ każde konto ma inne czołgi premium, inne wn8 itd.

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

 

@Edit: 
Oczywiście w garażu jest też około 20 czołgów tierów poniżej X

Opublikowano

Premiumy słabe, ale Xt bardzo dobre, konto warte ponad 700zł, ale kupującego naprawdę ciężko znaleźć. 

Opublikowano

Nicku nie dam bo nie chce bana przed sprzedażą zarobić :D WG jeszcze zobaczy i pod lupe mnie wezmą. :P

Dzięki za odpowiedzi. Wystawie licytacje od 500-600 i za ile pójdzie, tyle będzie.

Opublikowano

stachizdachu, Trochę na tą grę poświęciłem i pieniędzy, i czasu. Powodzonka w wbijaniu pierwszej X, później to już z górki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...