Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Banowanie graczy z fajnym powodem.


TheEndiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Odrazu mówie że nie pytam się jak zbanować gracza.

Chciałem się zapytać o skript na serwer minecraft (posiadam dodatki SkQuery, WildSkript i BossBarSK

i poprostu chcę stworzyć takie coś że jak wpiszę np. komendę /iban (powod) to zbanuje ale z fajnym powodem czyli ze jak zbanuje kogoś tą komendą to wyskaczy mu powod z linijkami czyli:

            [nazwa serwera]

Zostales zbanowany!
Zbanowany przez: Admineg

Zbanowany do: forever

Czyli z takimi linijkami że jedno pod drugim widziałem takie coś i wiem że się da i poprostu nie umiem tego zrobić jak ktoś mi to zrobi to będę bardzo wdzięczny.
 

Wstawił bym sobie sygnaturkę, ale nie pozwala mi na to forum, ponieważ gdy próbuję to zrobić, dostaję słynny komunikat od cloudflare "Getway timed out". :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie trzeba żadnego pluginu ja napisałem że chce skript i wiem jak już to zrobić krótko

command /iban:

    trigger:

        execute console command "ban %arg 1% &6----------[nazwaserwera]---------- %nl% (tu jest druga linia) &4Zbanowany za: %coloured argument 2%"

Wstawił bym sobie sygnaturkę, ale nie pozwala mi na to forum, ponieważ gdy próbuję to zrobić, dostaję słynny komunikat od cloudflare "Getway timed out". :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...