Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drophack Gdzie Na Tym Najlepiej Zarobić :) ?


xPatryk23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciał bym się dowiedzieć gdzie wy zazwyczaj wędrujecie na drophacku ja aktualnie chodzze w m2 i (kradne drop z metkow zazdrości na 35 lev) 1 tylko byłem w Langsam i znalazłem metka na 80 lev lecz mało co osób na niego idzie . A wy gdzie zawsze chodzicie gdzie zarobić na tym najwięcej ... Ja w m2 same kd + 0,1 ,2 i raz +3 penetry mi ukradłem ;x i jakieś śmieszne KU więc chce jakieś dobre przykłady gdzie o wiele więcej zarobie ;]

ZBIERAM + i -

 

Łyso Ci ?

Opublikowano

Najlepiej zrob se 3 konta 15+ na kazdym krolestwie i idz do czerwonego lasu.

Znajdziesz metka to piszesz na wolaczu w kazdym krolestwie gdzie jest ten metek.

Z 5 - 10 ludzi sie zejdzie (zalezy od serwa, im starszy tym lepiej) i rozwala metka, drop twoj ;p

a jakbys napisal tylko w jednym krolestwie to max 2 - 3 ludzi by przyszlo ,a oni walili by to z godzine ......

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...