Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

STEAM da się udostępnić GTA V?


Loth Sugan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , znajomy mi kiedys mowil ze jesli ma sie znajomyc na steam to mozna grac w jego gry jesli nam je udostepni. I tu pytanie do was. Czy teoretycznie moglby mi ktos udostepnic to zebym mogl zobie zainstalowac i zagac w gta v?

u1lc.png
Opublikowano

Musisz dołączyć z twoim kolegom do Grupy Steam: Steam Family Share.

https://steamcommunity.com/groups/familysharing

Później wchodzisz w Steam -> Ustawienia -> Rodzina. I tutaj masz "zakładke" Steam Libary Sharing i musisz kliknąć -> Autorize this Computer.
^ Twój kolega też to musi zrobić.

Później w zakładce gry na dole będziesz miał wszystkie gry które ma kolega.
Pamiętaj, że musi on być Offline.

Pomogłem ?   Zostaw vwPNej5.png?1

Opublikowano

Gry typu GTA z tego co wiem nie są możliwe do pożyczania. Mam dwa konta steam i np. gry GTA IV nie mogłam współdzielić, a CSa już tak. Jak to sobie wyobrazasz biorąc pod uwagę, że gra jest przypisana do jednego konta Rockstar z którego może korzystać tylko jedna osoba?

Nawet gdyby się dało raczej nikt by Ci za darmo nie pozwolił pasożytować.

 

#edit

 

GTA V nie da się współdzielić. Oto powód dlaczego.

 

 

Czy wszystkie gry na Steam mogą być dzielone z rodziną i znajomymi?

Nie, z powodów technicznych niektóre gry nie mogą być udostępniane. Są to np. gry wymagające dodatkowego klucza seryjnego, konta lub subskrypcji u firmy trzeciej.

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=polish

Jeśli by się dało to i tak musiałbyś zalogować się do konta SC na którym jest kupiona gra. //QuarK

who cares?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...