Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wyłączająca się GTA V vapor-x sapphire r9 280x 3gb


Domos2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam otóż taki problem.

Kupiłem sobie GTA V i przeszedłem tylko samouczek a jak chce grać on-line, tryb fabularny to jakieś 4 min mogę grać a potem wyskakuje mi okienko brak Pamięci zapisz i wyłącz następujące programy: Gta V.

Ustawienia grafiki nic nie daje daje

Karta graficzna graficzna: vapor-x sapphire r9 280x 3gb

Nie wiem co z tym zrobić coś da się na to poradzić czy kupić nową kartę?

Opublikowano

Daj proszę screena tego błędu.

 

Czy odpalasz grę jako administrator?

Czy masz w tle odpalone jakieś zbędne aplikacje, które mogą negatywnie działać na proces gry?

 

Czy z innymi grami masz podobne problemy?

who cares?

Opublikowano

Z bf4 mam podobne tylko że się nagle wył.

Odpalam jako administrator

I nic w tle nie działa

Z bf4 mam podobne tylko że się nagle wył.

Odpalam jako administrator

I nic w tle nie działa

Opublikowano

Daj proszę screena tego błędu.

 

Czy odpalasz grę jako administrator?

Czy masz w tle odpalone jakieś zbędne aplikacje, które mogą negatywnie działać na proces gry?

 

Czy z innymi grami masz podobne problemy?

post-1012811-0-36308400-1431513141_thumb.png

Opublikowano

Wejdź w Menadżer urządzeń i zobacz czy coś Ci nie kradnie pamięci, przeskanuj system, możliwe, że masz jakiś syf na kompie. 

tu ani tu nic nie wykazało co teraz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...