Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jak zrobić serwer z modami ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie nie było mnie dość długo ale do rzeczy. Poszukuję poradnika w którym zostanie dobrze wyjaśnione tworzenie serwera z modami na wersie MC 1.7 lub 1.6.4 (moje ulubione wersie bo jest dużo fajnych modów). Hymmm zastanawiam się nad zrobieniem publicznego serwera (umiem robić serwery ale nie z modami :C) z modami dlatego muszę zrobić pakę serwerową z modami i nie wiem jak zrobić taką ową. Liczę na pomoc dam Like za dobry poradnik w wersji PL.

Opublikowano

Na google znalazłem tylko poradniki na hamachi ale bez hamachi robi się raczej tak samo. Tworzysz pliki serwerowe dodajesz mody jakie ci się podobają, konfigurujesz i wrzucasz na jakiś hosting. Spróbuj np na pukawce wsiąść serwer testowy i jakąś paczkę modów zainstalować z ich automatycznego instalatora, ogarniesz sobie wtedy co i jak. 

Opublikowano

 

 

Na google znalazłem tylko poradniki na hamachi ale bez hamachi robi się raczej tak samo. Tworzysz pliki serwerowe dodajesz mody jakie ci się podobają, konfigurujesz i wrzucasz na jakiś hosting. Spróbuj np na pukawce wsiąść serwer testowy i jakąś paczkę modów zainstalować z ich automatycznego instalatora, ogarniesz sobie wtedy co i jak. 

 

 

@Mrroczny. a na jakim silniku serwerowym gdybym nie chciał jeszcze wrzucać na hosta ??

Opublikowano

@Mrroczny. a na jakim silniku serwerowym gdybym nie chciał jeszcze wrzucać na hosta ??

Myślę że bukkit może być :) Nie znam się na  tym dobrze nigdy nie stawiałem serwera z modami. Ale raczej wystarczy że np pobierzesz paczkę modów lub sam stworzysz i wrzucisz do tego pliki serwerowe. Najnowsze znajdziesz na stronie minecraft'a a starszych wersji musisz poszukać na google :)

 

Obejrzyj poradnik co kolega wyżej dał link pobierz to co trzeba i dasz rade, tam chyba masz  do pobrania paczkę modów to możesz ją pobrać i np mody usunąć i własne wrzucić :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...