Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam programów, którymi mogę zrobić intro


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję osoby która poleci mi jakieś programy czy tez zrobi mi jakieś fajne intro z gry Lola 

 

Nie wiem czy dobrze napisałem jak cos to do kosza ze mną ; )

   k4SnkPR.png

 

Opublikowano

Postaram się coś zrobić : )

 

A ile kosztuje pełna wersja Vegasa ? 

Vegas Pro 13 Edit - 371,95€

Vegas Pro 13 - 557,95€

Vegas Pro 13 Suite - 743,95€

 

Tak, wiem - ceny szokują i to bardzo :P

Dane wzięte ze strony producenta

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Vegas Pro 13 Edit - 371,95€

Vegas Pro 13 - 557,95€

Vegas Pro 13 Suite - 743,95€

 

Tak, wiem - ceny szokują i to bardzo :P

Dane wzięte ze strony producenta

 

A Vegas pro 13 jest tez na 32bit system ? 

   k4SnkPR.png

 

Opublikowano

Camtasia studio 8 sam uzywam.

 

Ale Camtasia też jest płatna ;/  

 

A jakieś darmowe ale dobre programy do przeróbki ? 

   k4SnkPR.png

 

Opublikowano

Ok, dzięki wielkie za pomoc ale chciałbym sie jeszcze dowiedzieć jakim programem nagrywać filmy ? 

 

Tzn program który nagrywa w dobrej jakośći duzo nie zajmuje,moga byc płatne

 

W chwili obecnej nagrywam Frapsem ale 25 min filmik zajmuje az 60GB ;/

 

Bandicam tez jest słaby tez duzo zajmuję ;/

   k4SnkPR.png

 

Opublikowano

Również jest całkiem ok. :P

 

Właśnie go pobrałem na próbe ale nawet nie moge nic nagrac klikam te f9 i nic ;/ 

 

Dobra jednak działa, można mniej wycisnąc z niego nagram np Metin2 1 min waga filmu 305Mb przy 30fps 

 

Moze innaczej ustawić Actiona ? 

   k4SnkPR.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...