Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miejsca, w których można kupić skiny


€ωєℓιиα

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, hej.

Gram w Aion'a od całkiem niedawna, jednak udało mi się wyczaić już jeden sklep, w którym udało mi się zakupić, całkiem urocze kostiumy dla mojej postaci. Chciałam się dowiedzieć, gdzie w Aion'owym świecie są takie 'punkty'.

Błagam, piszcie po 'nobsku', ponieważ nie ogarniam nic za dobrze.

 

PS: Jak najszybciej zdobywać pieniążki? :)

Opublikowano

Punkty? chodzi Ci o Aioncoins w Aion shopie? czy punkty, zbiorowiska gdzie ludzie stawiaja shopy? hm kinah na poczatek najlepiej sprzedawac wszystkie smieci, itemki, badz farmic monety i selac na AH

Opublikowano

Punkty? chodzi Ci o Aioncoins w Aion shopie? czy punkty, zbiorowiska gdzie ludzie stawiaja shopy? hm kinah na poczatek najlepiej sprzedawac wszystkie smieci, itemki, badz farmic monety i selac na AH

Punkty, czyli miejsca na mapie ;)

Tylko bardzo szczegółowo, najlepiej ze screenshotem i opisem, jak tam się dostać - no i jakie przedmioty można tam uzyskać.

Opublikowano

Chodzi ci o takie kostiumy ? : http://aiondatabase.net/pl/item/110900004/lub http://aiondatabase.net/pl/item/110900032/, je można kupić Arcinia w budynku zaznaczanym na tej mapie: http://aiondatabase.net/pl/npc/203811/, powinnaś trafić, inne szaty można kupić (są drooooooogie) u http://aiondatabase.net/pl/npc/798390/ i obok niej, do niej można się trudno dostać (ja się zgubiłem 3 razy) ale droga jest prosta: wystarczy iść prosto od teleportera, skrecić w prawo z zejść uliczką w dół koło chodowców mioli (2 razy) a potem wejść do odpowiednich drzwi :D.

Polecam ci też jeśli już zajmujesz się kostiumami i wyglądem zaopatrzyć się w farby do zbroi: tu masz informacje o nich: http://aiononline.com.pl/dodane_poradniki_farbowanie_zbroi.php

Jeśli nie będziesz wiedzieć gdzie co się znajduje klikni endter i wpisz /where nazwa (nazwa postaci, miejsca).

Tu masz przydatne linki do stron: http://aiononline.com.pl/news.php, http://aiondatabase.net/pl/,

 

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1299335-aion-462-organizacje/Tu parę skinów (kostiumów) możesz też znaleźć.

Ogólnie sporo jest też w Aion Shopie, ale można je zakupić także od innych graczy. Wiadomo, że będą już o wiele droższe niż te u NPC, więc raczej początkującego gracza na nie nie stać, ale wszystko przyjdzie z czasem.

Oprócz typowych kostiumów, jako skina możesz użyć dowolnej zbroi (wydropić ją/kupić od innych graczy). Nieco więcej na temat remodelingu: http://www.mpcforum.pl/topic/1111110-remodeling-zmiana-wygladu-itemu/

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Chodzi ci o takie kostiumy ? : http://aiondatabase.net/pl/item/110900004/lub http://aiondatabase.net/pl/item/110900032/, je można kupić Arcinia w budynku zaznaczanym na tej mapie: http://aiondatabase.net/pl/npc/203811/, powinnaś trafić, inne szaty można kupić (są drooooooogie) u http://aiondatabase.net/pl/npc/798390/ i obok niej, do niej można się trudno dostać (ja się zgubiłem 3 razy) ale droga jest prosta: wystarczy iść prosto od teleportera, skrecić w prawo z zejść uliczką w dół koło chodowców mioli (2 razy) a potem wejść do odpowiednich drzwi :D.

 

Polecam ci też jeśli już zajmujesz się kostiumami i wyglądem zaopatrzyć się w farby do zbroi: tu masz informacje o nich: http://aiononline.com.pl/dodane_poradniki_farbowanie_zbroi.php

 

Jeśli nie będziesz wiedzieć gdzie co się znajduje klikni endter i wpisz /where nazwa (nazwa postaci, miejsca).

 

Tu masz przydatne linki do stron: http://aiononline.com.pl/news.php, http://aiondatabase.net/pl/,

Te miejsca znałam już wcześniej, więc odpadają. Może jakieś inne?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1299335-aion-462-organizacje/Tu parę skinów (kostiumów) możesz też znaleźć.

Ogólnie sporo jest też w Aion Shopie, ale można je zakupić także od innych graczy. Wiadomo, że będą już o wiele droższe niż te u NPC, więc raczej początkującego gracza na nie nie stać, ale wszystko przyjdzie z czasem.

Oprócz typowych kostiumów, jako skina możesz użyć dowolnej zbroi (wydropić ją/kupić od innych graczy). Nieco więcej na temat remodelingu: http://www.mpcforum.pl/topic/1111110-remodeling-zmiana-wygladu-itemu/

Dużo nie pomogło.

Pisałam, że chcę zakupić od NPC - nie będę wydawała pieniędzy, by handlować z graczem, po za tym o monety w grze się nie martw, bo mam ich sporo.

Opublikowano

Dużo nie pomogło.

Pisałam, że chcę zakupić od NPC - nie będę wydawała pieniędzy, by handlować z graczem, po za tym o monety w grze się nie martw, bo mam ich sporo.

http://www.mpcforum.pl/topic/1299335-aion-462-organizacje/Tu kupujesz od NPC - za monety, które dostajesz za wykonywanie misji.

 

Poza tym, Gold Packa można również kupić za kinah, nie trzeba wydawać PLN.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

A jak zdobywać stroje/kostiumy, które widać w zakładce "Podgląd", podczas tworzenia postaci? :)

Jeden jest na 65 lvl za BM (battle medaliony), drugi za medale proby ognia, jeszcze inny o ile dobrze sie orientuje to skin z UG, czyli podziemi katalam z bossa. Jeszcze jeden ten brązowy jest do kupiena w UG za Antyczne monety. Nie pamietam jakie tam dokładnie teraz są stroje.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

­

 

Tyle, że w kreowaniu postaci nie jest  Jormunganda tylko Penemona chyba? :>

Dostępny tylko z Bossa.

 

 

rb_idvritra01a_body_6.jpg

 

 

Sety są inne, ale wygląd taki sam.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Sety są inne, ale wygląd taki sam.

Wygląd całkowicie inny:

Jormunganda

lt_d05a_body_2.jpg

 

Penomona/Promiona

lt_idvritra01a_body_2.jpg

Obydwa to leather. Nie jest to ten sam wygląd, jak i cena ich jes t całkowicie inna.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

http://www.daevasreport.com/2013/02/25/aion-4-0-65-level-balic-armors/

 

First two “stages” of Balic craft (fabled and eternal) have same “normal” Balic appearance. Last two eternal PvP Balics have same appearance as “Beritra” items series (which drops in Underground Katalam).

 

Przykład na cloth:

http://aiondatabase.net/pl/item/110101610/ (zakładka zrzuty ekranu)

 

Na leather:

http://aiondatabase.net/en/item/110301496/

http://aiondatabase.net/en/item/110301500/

Jak widać, oba to set jormunganda, ale mają różny stopień ulepszenia i inne wyglądy.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

http://www.daevasreport.com/2013/02/25/aion-4-0-65-level-balic-armors/

 

 

Przykład na cloth:

http://aiondatabase.net/pl/item/110101610/ (zakładka zrzuty ekranu)

 

Na leather:

http://aiondatabase.net/en/item/110301496/

http://aiondatabase.net/en/item/110301500/

Jak widać, oba to set jormunganda, ale mają różny stopień ulepszenia i inne wyglądy.

W sumie możliwe. Nigdy nie robiłam wytwarzania zbroi/broni, a skiny dropiłam.

Przy okazji, by nie zakładać innego tematu, a w sumie moje pytanie jakoś nawiązuje do tego- zauważyłam, że zostały wprowadzone ozdoby z piór. Jak je można pozyskać i czy ogólnie móglby mi ktoś bardziej przyblizyć sprawe?

igNMhIy.png


 

Opublikowano

W sumie możliwe. Nigdy nie robiłam wytwarzania zbroi/broni, a skiny dropiłam.

Przy okazji, by nie zakładać innego tematu, a w sumie moje pytanie jakoś nawiązuje do tego- zauważyłam, że zostały wprowadzone ozdoby z piór. Jak je można pozyskać i czy ogólnie móglby mi ktoś bardziej przyblizyć sprawe?

t1tLjxn.png

 

GKJs7Wp.png

 

Do tego podczas niektórych eventów, ale to trzeba czytać opisy tych wydarzeń na oficjalnym forum.

Chyba teraz z Shugo można zdobyć piórko, ale nie dam sobie ręki uciąć. :P

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

t1tLjxn.png

 

GKJs7Wp.png

 

Do tego podczas niektórych eventów, ale to trzeba czytać opisy tych wydarzeń na oficjalnym forum.

Chyba teraz z Shugo można zdobyć piórko, ale nie dam sobie ręki uciąć. :P

W sumie nice opcja. Czy jest jakiś przedmiot, ktory eliminuje zniszczenie tego itemu w razie niepowodzenia ulepszania? I czy są może jakieś skiny, czy na razie istnieje jedna opcja wygladu?

igNMhIy.png


 

Opublikowano

W sumie nice opcja. Czy jest jakiś przedmiot, ktory eliminuje zniszczenie tego itemu w razie niepowodzenia ulepszania? I czy są może jakieś skiny, czy na razie istnieje jedna opcja wygladu?

Nic mi o takim przedmiocie nie wiadomo, sprawdzałam patch notes 4.6/4.7.1 i nie było tam informacji o takim zabezpieczeniu (na oficjalnym forum ktoś stwierdził, że przydałby się taki zabezpieczający item chociaż w Aion Shopie, ale żadnych innych info nie ma).

Wyglądu też nie można zmieniać - zmienia się sam, w zależności od stopnia ulepszenia.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Osobiscie probowalem bawic sie w taki zarobek na piorkach i chyba mam pecha.Z kilkunastu piorek moze udalo mi sie na +5 chociaz wbic z 2 lub 3.Nie, dziekuje. :D Lepiej wydac te 500kk niecale i git.

Nie czaruj.

Opublikowano

­

 

Ile kosztuje taka ozdoba ? :)

Na Barusie z tego co zauważyłam 120kk+ w zależności od tego, jakie atrybuty daje. Najdroższe są na MB.

igNMhIy.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...